2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب دلیلش چی بوده اینا ممکنه شایعععه باشه پخشش نکنین

بزن تو نت میاد!!  شایعه چیه!!!  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
خب دلیلش چی بوده اینا ممکنه شایعععه باشه پخشش نکنین

https://www.mizanonline.com/fa/news/677641/روحانی-کاخ-سفید-با-کمک-۵-میلیارد-دلاری-صندوق-بین‌المللی-به-ایران-مخالفت-کرد

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738
من که دیگه دعا کردنمم نمیاد سر نماز ماتم میبره موقع دعاچی بگم بگم زود نابود بشه ؟؟ مگه امکانش هست؟؟؟ ...

وقایع قبل از ظهور جهانی هستند،  در احادیث به وقوع مرگ سرخ (جنگ داعش) و مرگ سفید (مثل طاعون، وبا، کرونا) اشاره شده بود نقشه آلودگی  به کرونا را که نگاه می کردم کل دنیا را فراگرفته بود.

همه چی که پول نیست بهتر اینا یک چیز بدن ده سال طلبکارن

کمک بلاعوض بوده!!  به یک سری از کشورها می دادند!!!

اخه مگه ما بنده هاش نيسيم !!!؟اصلا همه ي ما بد اون كه خوبه😣😣😣

بلا و مصیبت همیشه بوده جزو دنیاس اونموقع که قحطی اومده وبا اومده این مردم بودن که درد کشیدن و وقتی هیچ کدوم از اونا نبوده جنگهایی خود مردم شروع کردن و داغ به دل هم گذاشتن دعا کنیم که چی بشه این رسم دنیاس

وقایع قبل از ظهور جهانی هستند،  در احادیث به وقوع مرگ سرخ (جنگ داعش) و مرگ سفید (مثل طاعون، وبا ...

والا نمیدونم ظهور هم که زمانش مشخص نیست تازه ظهور هم بشه باز معلوم نیست ما از کدوم دسته ایم چی به سرمون میاد

من واقعاااااااا به اين چيزا اعتقاد داشتم اما خيلي وقته هيچي ب هيچي!!!

نه با صداقت کامل بیا جلو و خدا توفیق بخواه، همن امروز با نهایت خستگی و بی خوابی به زور نماز صبح  را که خوندم  حتی وسوسه شدم خود نماز صبح را هم نخونم بعد فقط  یه رکعت نماز شب بجای ۱۱ تای هر شب خوندم همین  عمل کم   نتیجه خوبی داشت باعث شد امروز یه معامله شیرین توی بورس نصیبم بشه.

والا نمیدونم ظهور هم که زمانش مشخص نیست تازه ظهور هم بشه باز معلوم نیست ما از کدوم دسته ایم چی به سر ...

خیلی خیلی نزدیکه ، مربوط به زمان ماست.  مگر نمی بینید هر روز ایران داره به تجهیزات دفاعیش اضافه می کنه.

2706