2726

واقعا خدا تك تك مارو ميبينه؟ خيلي ب همه چيززز ديدم مثبت بود اما هيچ اتفاق خوبي نميوفته هممون انگار زديم ب بيخيالي دلامون مرده ....دعاهامون التماسامون چي ميشه؟؟چرا هرچيزيو ميخوايم حتما برامون خوب نيست ك اتفاق نميوفته اما ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار بوده ۵ میلیارد دلار به عنوان کمک به ایران داده بشه برای مبارزه با کرونا!!!!   اینا قبول نکرده بودند!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2728
قرار بوده ۵ میلیارد دلار به عنوان کمک به ایران داده بشه برای مبارزه با کرونا!!!!   اینا قب ...

خيلي بدبختيم هممون خسته سدم از زندگي كدوم بچه اي بچگي كرد كدوم جوني كله داغي كرد و ... خيلي از زندگي خستم!!!

قرار بوده ۵ میلیارد دلار به عنوان کمک به ایران داده بشه برای مبارزه با کرونا!!!!   اینا قب ...

تصور کن اگه این پول صرف مبارزه با این بیماری می شد چه تعداد افراد الان زنده بودند و چه خانواده هایی داغدار نمی شدند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

اتفافا ایران از سازمان بهدشات حهانی زیاد کمک مالی گرفته برا مبارزه با کرونا، و دوست داده حالا حالا ها ادامه داشته باشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

من  هر وقت به سمت خدا رفتم نتیجه گرفتم برکت به زندگی سرازیر شده هر وقت فاصله گرفتم زندگی نچرخیده، قران سند و مدرک و حرف خداست و باور کنید خدا طبق آن عمل می کنه . هر کس از یاد خدا اعراض کند معیشت اش سخت می شه در خودم و اطرافیان تنگی و گشایش روزی را بچشم دیدم.

2706