2733
2739
عنوان

یه حس ششمی بیاد سوال دارم واسش حمد میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 16918 بازدید | 3016 پست
باش😂😂 حدس میزنم سه ماه بعد بیاد

اییی خدا پس من چییییی بهش بگو عشقم برمیگرده یا نه😰😭😭😭

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمنمیهسوال ساده بپرسیدببینم حس ششمم درچه حده😅

حس ششمم برای زندگی خودم که عالیه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
2738
یه سال و نیم دیگه  فامیل چیزی مشخص نیس

شغل شوهرم چیه واخلاقش چجوریهههه

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
ازمنمیهسوال ساده بپرسیدببینم حس ششمم درچه حده😅 حس ششمم برای زندگی خودم که عالیه 

عشقم چه ویژگی هایی داره؟ برمیگرده؟ دوسم داره؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706