2733
2734
عنوان

بیاین یه طلاق جالب براتون تعریف کنم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 117380 بازدید | 379 پست
لایکم برا امضات بود😆😆

قوربووونت برم😎😂😂

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
وضع همسرتون خوب بود ۲۰۰تومنو باید کی بده

اره ولی به وضع همسرزیادارتباطی نداره به شان زن مربوطه سعی کن خودتوبالاببری مثلا شغل پدرت ودرآمدشو خونتون چن متره واینا (خونه ی پدرت)بالابگو تحصیلاتم بایدبالاباشه...۲۰۰تومنواول تومیدی بعدوقتی نفقتوگرفتی اونم روی نفقه بعنوان هزینه دادرسی ازش میگیرن..بایه وکیلم مشورت کن من خودم ترم آخرحقوقم ولی خب بازوکیل بهترمیدونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همینو میگم ولی بابام میگه مرده می خواد تو این سن تنها نمونه وگرنه پولداره میتونه بره تو یه خونه ...

خودتو یکم توضیح بده چزا طلاقت داد فقط واسه اینک رفتی با خواهرش حرفیدی؟ 

خوب بگو کمی بفهمم چخبر بوده دیگ

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
اره ولی به وضع همسرزیادارتباطی نداره به شان زن مربوطه سعی کن خودتوبالاببری مثلا شغل پدرت ودرآمدشو خو ...

دروغ بگم بهشون یعنی

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!
بعد نصف اموال مال عقدنانه هاي جديده عقدنامه قديمي نداره اينو

نمیدونم ولی مامان منکه ۳۰ سال‌ پیش عقد کردن هی به بابام میگه میدونی نصف مالت ماله منه؟؟😠😠😡😡.بعدم جفتشون میخندن.😁😁باابنکه مامانم خودش حقوق داره

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خانم محترم هر زمان ک مرد مهریه زن رو بده  مرد میتونه حتی غیابی هم زنش رو طلاق بده(درمورد مردها ...

آها خب شوهر خالتون بعد دادن مهریه طلاقش داده.من منظورم این بود خالت فقط درخواست مهریه میکرد،حتما نباید طلاق میگرفت.آخه نوشتی خالم ب خاطر مهریه طلاق گرفت.

آروم تر یکم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
تحصیلاتونه ولی بقیشواره نمیان که چک کنن ببینن راسته یادروغ 

واقعا مطمئنین تحصیلاتم دیپلمه یعنی تو دیپلم ازدواج کردم دیگه نرفتم

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!
دیگه مرده مجبور میشه به خاطر آبروش طلاقش بده و طبق قانون که وقتی مرد طلاق میده نصف اموالش به زن میرس ...

این قانون که بعد طلاق نصف دارایی به زن برسه برای ایران وجود نداره

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
عزیزم قسمت اول حرفتون درسته اما قسمت دوم خیر . مهریه برای زن در هر حالتی تعلق میگیره فرق نمیکنه خیان ...

عزیز توی قانون گفته مهریه حق مسلم زن هست اما تاوکیل پشتت نباشه تا مرد شرف نداشته باشه خودش بده قانون واسه زن هیچ کاری نمیکنه مردبخادنده چنان بدوونه ک زن جونش ب لبش بیاد خودش کوتاه بیاد

واقعا مطمئنین تحصیلاتم دیپلمه یعنی تو دیپلم ازدواج کردم دیگه نرفتم

ره من گفتم پدرم مغازه ی لوازم خانگی داره درصورتی که کارمنده بازنشستس یاخیلی چیزای دیگه...من اونموقع دانشجوبودم..دانشجوبودی بیشترمیزدن برات

2706