2737
2734

سلام

الهی من فداتون بشم قربون دلهای غریبتون برم چی میکشین من خودم فقط ۸ماه اقدامم اینقد دلم بچه میخاد که نگو....ولی تاحالانشده همش گریه میکنم بغض میکنم دعامیکنم واسه تموم مادرهایی که سالهاست منتظرن همش میگم من فقط هشت ماه شده چقد دلگیرم حالا اونا طول این سالها چی کشیدن خدارو قسم میدم به امام زمان دلهای همتون شاد بشه دامنتون سبز بشه واسه منم دعا کنین خدایا شکرت در هر صورت شکرت عاشقتم وراضیم به رضای تو😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم امیدوارم دامنتون سبز بشه.امضامو بخون

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
خیلی....من این ماه خیلی امید داشتم ولی الان دارم از دردپریودی به خودم میپیچم😭

من امشب ی دکتر. بیشور. گف خانوم طبیعی باردار نمیشی باید. ای وی اف کنی

ن دارویی ن چیزی

من همسرم ضعیفه دلم براش کبابه بخدا هرچی من غصه میخورم هرچی اون

ممنونم خدا جون...

امروز وداع کردم .با خودم .دیگه بچه نمیخام .برام مهم نیست 

خسته شدم از انتظار میخام واقعا برای خودم باشم .شاید قسمت نیست هرگز مادر شم‌.خب سرنوشتمه‌.نمیتونم خودمو درگیر کنم دیگه 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

اره خیلی  من ماه پیش  بی بی چکم  مثبت شد   خیلی خوشحال بود حال خوبی بود  هنوز عکسای بی بی چکامو دارم  .  بعد یهو خونریزی شدید داشتم  دوباره که رفتم ازمایش بدم  منفی شد .  ولی همون چند روز خیلی  شیرین  بود  ولی خدا یا  همسرمو  ذوقاش میوفتم دلم خونه میشه الان 

امروز وداع کردم .با خودم .دیگه بچه نمیخام .برام مهم نیست  خسته شدم از انتظار میخام واقعا برای ...

هیچوقت ناامید نشو من خودم تنبلی داشتم این ماه بدون دارو فولی ۲۵ داشتم ولی چون همسرمم ضعیفه نگرفت میدونم خیلی دردمیکشی ولی بهت قول میدم همین بیخیالیت باعث میشه بچه دارشی البته با امید داشتن بخدا

سلام🖐

عزیزم تو۸ماه اقدامی اینقد بت فشار اومده

من ۸سال اقدامم دیگه دلسرد شدم ازبس انتظار کشیدم ودعا خوندم وشبا تاصب گریه کردم ولی چیزی نشد

یجورایی دلسنگ شدم حتی بعضی وقتا دعا نمیکنم

ای در دل من میل وتمنا همه تو..😍
2706