2733
2739

بعد موعدت

بستگی به زمان لقاح هم داره 

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم تحمل کنم تا اونموقع😁

خب بزن😐😂ولی شاید منفی شد ضدحال خوردی بزار چند روز دیگه انشاءلا مثبت بشه

چندوقته اقدامی

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2731
خب بزن😐😂ولی شاید منفی شد ضدحال خوردی بزار چند روز دیگه انشاءلا مثبت بشه چندوقته اقدامی

تازه ماه اولمه اقدام کردم شوهرم کلی مابیبی خریده😄

خدایا مراقب تو دلیم باش  

فردای موعد بهترین زمانه

زود بزنی و نشون نده خودت دپرس میشی

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
تازه ماه اولمه اقدام کردم شوهرم کلی مابیبی خریده😄

عزیزم😂😂😂انشاءلا مثبته توسل کن ب شهید ابراهیم هادی😍

2740
یعنی یک هفته بعد بزنم 😂خیلی زیاده تحمل ندارم😀

تو که تحمل نداری خو چرا میپرسی دلبندم😂😂بنظرم زود نزن ۲سال تجربه پشت این حرفه😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
تو که تحمل نداری خو چرا میپرسی دلبندم😂😂بنظرم زود نزن ۲سال تجربه پشت این حرفه😉

چون زیادی شوق دارم😍فک کنم همون ۲ سالو ازم بزرگتری من ۷۶🙂

خدایا مراقب تو دلیم باش  
چون زیادی شوق دارم😍فک کنم همون ۲ سالو ازم بزرگتری من ۷۶🙂

منم یواشکی میرفتم میخریدم ۱هفته قبل موعدم ۱روز در میون میزدم هر دفعه هم منفی میشد کلی گریه میکردم

از ۷۴هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یواشکی میرفتم میخریدم ۱هفته قبل موعدم ۱روز در میون میزدم هر دفعه هم منفی میشد کلی گریه میکردم ا ...

آخی ...پس منم فعلا صبر میکنم

خدایا مراقب تو دلیم باش