2733
2734
عنوان

یکم باهم حرف بزنید

134 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من 3ماهه تو اقدامم ماه گذشته 20روز پریودم تاخیر داشت (با پزشک حرف زدم گفت طبیعیه)و الان همش فکر و ذکرم باردار شدن و بچه ست همش میترسم دوره اقداممون طولانی بشه و خیلی انتظار بکشیم.هرکیو میشنوم باردار شده دلم میگیره نه اینکه اون باردار شده ها نه بخدا برا اینکه من الان بچه ندارم...همه میگن بیخیال باش زودتر میگیره...تازه 3ماهه چیزی نیست و.. ولی از نظر روحی داغونم

من کسیو ندارم باهاش حرف بزنم مرسی که شما هستید❤

عزیزم چرا انقدر عجله داری ؟ به نظرم بسپار به خدا انشاالله به زودی یه بچه خوب هم به شما میده 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس و از خودت دور کن ‌ . فکرتو مشغول کن به چیزها و کارهای دیگه . اصن بش فکر نکن . یهو میبینی عهههه ۱۰ روزه پریودیم گذشته متوجه نشدم .‌ تست میزنی میبینی واااای مثبت شد😍😍. به چیزای خوب فکر کن تا خوب اتفاق بیفته 😄❤

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2731
عزیزم چرا انقدر عجله داری ؟ به نظرم بسپار به خدا انشاالله به زودی یه بچه خوب هم به شما میده 

3ساله عروسی کردیم الان همه کسایی ک من و شوهرم عروسیشون رفتیم بچه دارن ...دلم بچه میخاد😿

وای عزیزمممم چقد انرژی مثبتی توووو

😗هر چی خیره همون اتفاق بیفته برات گلم❤😄

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2738

عزيزم هميشه بگو خدايا اگه ب صلاحمه بچه بده بهم 

بچه اوردن خيلي بار سنگينيه اينكه بتوني مسوليت يه ادم ديگه رو قبول كني و بخوبي از پسش بر بياي 

سر نمازت بگو خدايا هر موقع وقتش بود يه بچه سالم و صالح بهم بده 

مطمئن باش خدا صداتو ميشنوه 

يه وقتايي ميبيني زمان يه كار نرسيده 

عجله نكن استرس واست خوب نيست بدتر بدنتو بهم ميريزه هورمونات نامنظم ميشن