2737
2734
عنوان

خنده دار ترین کاری که کردین چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 6030 بازدید | 209 پست
قربونت گلی

🤍🦋😍🥰🥰

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
یهو بی مقدمه از یه چیزی ذوق زده شدم پریدم هوا که شوهرم تو بغلش بگیرتم اونم همونجوری مات 😓 مونده بود ...

وااا😭😂😂😂

عزیزمی تو که امضامو میخونی واسه رسیدن به حاجت دلم یه صلوات بفرست  وبگو امین😍 اللهم صل علی محمدوال محمد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ک بودم مادرم میرفت حیاط پشت سر مامانم مثل سایه میرفتم بی صدا در ی فرصت مناسب چنان پخخخخخ میکردم ...

وایی. خدا       خخخخخ 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
خونه مادرم همه نشسته بودن بیچاره تازه دومی بار اومده بود هی بهم می گفت شما شما کلم خراب شد 😂😂یه دف ...

😂😂😂

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  
2731
خونه مادرم همه نشسته بودن بیچاره تازه دومی بار اومده بود هی بهم می گفت شما شما کلم خراب شد 😂😂یه دف ...

الان شوهرته دیگه؟

هنوز یادتونه؟

من رها هستم و دلیلی برای قید و بند داشتن ندارم

خانم همسایمون اومد صدام کرد گفت بیا پسرمو نصیحت کن دانشگاه بره منم رفتم(تار بینی دارم عینک نمیزنم) پسره خودش شروع کرد به حرف زدن منم جوابشو دادم و باهاش حرف میزدم و کمک مامانش میکردم رفتم یکم جلو تر دیدم طرف دهنش تکون نمیخوره اما صداش میاد نگو من دوستِ پسررو نگاه میکردم باهش حرف میزدم😂😂 از خجالت مردم خود پسره اون طرف تر بود

دوران موبایل های نوکیا،شماره یه روحانی توگوشیم سیوبود،یه روزیه جک مثبت۱۸ وحشتناک که توش اسم روحانی هام اومده بود،اشتباهی ارسال کردم بهش… من دیگه اون ادم سابق نشدم هیچوقت

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2738
من وقتی بچه بودم جنگجویان کوهستان میذاشت 😆😆😆

خخخخخ 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

خیلی خنده دار نیست 

من همیشه وقتی جایی ماشین رو پارک میکنم شک دارم 

درسته یا نه ،چون مثلا همه ماشینشونو گذاشتند ولی علامت پارک ممنوع هم هست.

یه بار ماشین رو پارک کردم داشتم پیاده میشدم دیدم یه اقایی خیلی داره نگاه میکنه به من

با خودم گفتم حتما میخواد بگه چرا اینجا پارک کردی 

بعد دوباره بهش نگه کردم دیدم باز داره نگاه میکنه بش گفتم بلهه؟!تو دلم کفتم بگو دیگه میخوای از پارک کردنم ایراد بگیری

گفت من که چیزی نگفتم فک کنم ترسید گفت این کیه دیگه

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

یه بارم من بچه بودم چشمام و بسته بودم داشتم تو خونه راه می رفتم 

یهو صدای شکستن یه چیزی رو زیر پام حس کردم وقتی چشمام و باز کردم دیدم داداشم زیر پامه هت ستشم روی گوشش بود 

فکر کنید پام رفته بود روی هت ستش... 

خوشحال بودم که اون صدا برای پوکیدن جمجمه ی داداشم نبود...   

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بار اول با نامزدم رفتیم بیرون من بیتنی خیلی دوست داشتم

بستنی قیفی خرید اون پشت فرمون بود بستنیش مونده بود من تقریبا بیشتر بستنیمو خورده بودم 

بهش گفتم بستنیت داره میریزه روی لباست میخوای عوض کنیم داره اب میشه تو رو دروایسی بستنیشو داد

الان میگه من همون موقع فهمیدم تو هم شکمویی هم خیلی سیاست مدار و ناقلا😃

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
🤍🦋😍🥰🥰

وااای نه  منم همین بودم یه عالمه سیبیل داشتم رژ صورتی پررنگ میزدم😑

😂😂😂😂😂😂😂😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

این خاطره رو یه نفر تعریف می‌کرد

می گفت رفته بودم تو مغازه خرید بکنم که یه آقایی از در اومد تو و با این که نوبتش نبود به فروشنده گفت آقای ماو شعیر تایلندی به ما بده ،😊 همه با تعجب نگاش کردم و منتظر بودند تا فروشنده ما الشعیر تایلندی را بده😳😳 که فروشنده گفت آقا ما اصلا ماالشعیر تایلندی نداریم 😒 بعد اونا گفت آهان ببخشید منظورم ماالشعیر ایتالیایی بود 😏 بعد این دفعه دیگه همه باهم با تعجب نگاهش کردیم 😳😳😳 که گفت اون چه کوفتیه که توش همه میوه‌ها هست 😤 فروشنده هم گفت ماالشعیر استوایی رو میگید 🙄🤔

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2706