2752
2734
عنوان

خانومایی ک منتظر نی نی هستید و حاجت مندا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 177 پست
ممنونم مهربونم 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍  منم یک مرتبه میخونم به نیت حاجت دل خودت و @ال ...

ممنونم عزیزم، محبت می کنی🙏🌺😍

الهی حاجتت روا ان شاءالله

منم یک مرتبه به نیت حاجتروایی شما و @الناخانووووووم      و @مامان_آینده_هستم      و @ملکه__یخی      و خودم میخونم🙏🌺🥺

الهی حاجت همگیمون روا شه

من نذرمو ادا کردم خوندم  انشالله که بیان همینجا خبرای خوشتون رو بگین 🙏♥️علی الخصوص اونایی که ...

ان شالله حضرت معصومه مراد هممونو ميده

حتي ماهايي كه منتظر ني ني نيستيم

ولي خيلي گرفتاريم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم، محبت می کنی🙏🌺😍 الهی حاجتت روا ان شاءالله منم یک مرتبه به نبت حاجتروایی شما و @ال ...

البته ک شدیم ۴۳تا ولی خب اشکال نداره خدا قبول کنه حاجت روا بشین ب حق خانوم حضرت معصومه

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
2731
ممنونم عزیزم، محبت می کنی🙏🌺😍 الهی حاجتت روا ان شاءالله منم یک مرتبه به نبت حاجتروایی شما و @ال ...

مرسی مهربونم 😍 برای استاتر عزیز دعا کن

اونم منتظر مادر بشه

انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
منم نوشتین؟؟اخه پیاممو ج ندادین

شرمنده بخدا ی لحظه قاطی شد آره عزیزم همه رو شمردم اگ ج ندادم شرمندم بخدا

مرسی مهربونم 😍 برای استاتر عزیز دعا کن اونم منتظر مادر بشه انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷&n ...

قربون مهربونیت ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم

الهی خدا حاجتتون رو روا کنه و به نیت شما و تموم منتظرای این تاپیک میخونم...🙏😍🌺

فدای تو مهربون 

قربون مهربونیت ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم

الهی که همتون به زود زود تاپیک حاجت روایی بزنید 

الهی آمین 😘 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706