2733
2734
عنوان

خانومایی ک منتظر نی نی هستید و حاجت مندا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 177 پست
منم می خونم به نیت اینکه سال آینده همتون نی نی هاتون بغلتون باشه .سالم و لباتون خندون 😊

حاجت روا بشین ب حق خانوم حضرت معصومه

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مرسی همچنین گلم💙😍

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
منم میخونم به نیت حاجت روایی همه، اونایی که مثل خودم دوست دارن زودی ازدواج موفق کنن و تا سال دیگه ما ...

منم میخونم  به نیت ازدواجم و سر گرفتن ازدواجم با کسی که میخوام ❤  همه حاجت روا بشیم به ...

@آناعشق    ب نیت شما و شما @الناخانووووووم    و شما @جیرانی   &nbs ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

منم یک مرتبه میخونم به نیت حاجت دل خودت و @الناخانووووووم   @هلن137266    @عشقم_محمد    @sar_be_hava    @ملکه__یخی  

انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

@مامان_آینده_هستم    @rahaa98    @مائده6525221  

@سبزحسنا    @"پولدار"

میخام سوره حشر بخونم

دعا گوی همتون هستم

انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706