2737
2739

بوس ب لپاتون ک وقت گذاشتین

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدو ک من سرخ میکنم بورانی درست میکنم باهاش، بادمحونو سرخ شده، خورشت بادمجون، یتیمچه، کوک بادمجون، بو ...

بورانی کدو چطوری درس میکنین

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2738

اول گوشت بزار بپزه با پیاز و زردچوبه ونمک ....توی یک ماهیتابه میاز ریز کن و کمی سرخ کن...بعد سیر رنده شده هم بریز....و رب هم اضافه کن و از روی شعله بردار...بعد کدو رو حلقه های نازک بکن و اضافه کن با نمک و زرد چوبه...بعد گوشتی که پخته شده رو هم بهش اضافه کن ...آب گوشت هم که اندازه یه لیوان مونده رو اصافه کن...بعد دره ماهیتابه رو ببند و زیرش رو کم کن....هر از گاهی بهش سر بزن و با پشت قاشق یا ملاقه لهشون کن مواد رو تا باهم مخلوط شن...تا اینکه آبش خشک بشه و به روغن بیفته...این غذا بسی خوشمزه است ولی ده دلیل گرانی گوشت ما پندین ماهه محرومیم...انشالله شما بتونی درست کنی و بخورین و نوش جون کنین و مارو هم دعا کنین😉😉

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
دستورشو میگی گلم

عزیزم اول پیاز سرخ کن در حد سبک شدن بعد کدو و سیب زمینی و بادمجونی که تلخیشو گرفتی و همشونو مکعبی خورد کردی بریز و خوب تفت بده تا حد نیم پز شدن،بهد چند تا گوجه ک مکعبی خورد کردی بریز و تفت بده تا آب بندازه و زیرشو کم کن تا با گوجه بپزه و در نهایت بعد خشک شدن آب گوجه باز تفت بده و یکم رب بزن و نمکشم اندازه کن و آماده است.میتونی آبپزم کنی اما این دستور خیلی راحت تر و خوشمزه تره

اندازه مواد:کدو ۱عدد _بادمجان ۲عدد_گوجه ۳_۴ عدد _سیب زمینی ۱عدد_پیاز ۱عدد

ادویه ها:زرد چوبه،فلفل پاپریکا و فلفل سیاه

یک بوته سیر رو پوست بگیر و له کن و با یک کاسه ماست هم بزن و در کنار غذا بخور😋

کارما