2737
2734
عنوان

دلم گوشت میخواااااد خدایااااا😩

1438 بازدید | 102 پست

خیلی دلم هوس گوشت کرده دوسالی میشه نخریدیم تازگیا مرغ هم خیلی کم میخریم غذامون شده فقط بخور نمیر😟بچه هام تغذیشون داغونه ارزوی موز و گردو و میوه مونده تو دلشون😭خداااایا یه نگاهی ،،دعا کنید برامون خدا نظری بهمون بکنه 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

الهی😥

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهی😥

😞دعا کن برامون خواهر

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...
2738

یه چیزی بگم دلخور نشید لطفا ☹

خب اگه دو نفر تو یه خونه کار کنن حقوقشون باید به حدی برسه که ماهی یه بار گوشت بخرن 😑😑

از هزینه های دیگتون کم کنید بیشتز کار کنید 🤷‍♂️🤷‍♂️

همه همینیم ، امشب پسرم برای اسباب بازی انجنان اشک میریخت دلم کباب شد 

نمی گم ندارم اسباب بازی بخرم اما اینقدر فشار از همه جا هست که باید خیلی مراعات کرد

باید از خیلی خرجا زد که بشه زنده موند

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

[QUOTE=165864880]شغلتون چیه؟[/QUOTEمن سواد زیادی ندارم تو سن کم ازدواج کردم شوهرم کارش ازاده اما به خاطر کرونا چندوقتیه بیکاره 😣

2706