2737
2734
عنوان

این روزا بیشتر چه غذایی میخورین؟؟🍆🍗🍔🍳

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 64 پست
گوشت و ماهی بخورید خب

عزیزم شکم دریای بی کرانه از پسش برنمیایم

شاید یکی دوماه بشع گرفت ولی مثلا اینماه که یکم تعمیرات و خرید لامپ و اینا داشتیم باید از شکم زد.....

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بادمجون!

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731
برنح  و گوشت قرمز چیزیه ک اصلا حذف نمیشه تو خونه ما هر روز باید باشه

خوردنش عالیه عزیزم 

ولی اگه نباشه بنظرت چی جایگزینش بشه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2738
من درد بی درمان. غصه. حسرت این رورا زیاد میخورم

بی خیال .حیفه عمرته به غصه خوردن بگذره

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
برنج  يتيمچه انواع غذاها البته من سواد آشپزيم بالاعه با انواع سبزيجات غذاهاي عالي درست ...

خانوم خوشگله هنرمندجان میشه عزیزم چندتابگی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706