2733
2734

ولی متاسفانه سیم کارت جدید ندارم😂

خدایی تو این روز واسمون نر***دن 

ولی تاریخ قشنگیه😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من دوس دارم ۹/۹/۹۹بابای بچه مو پیدا کنم 🤣🤣🤣

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2731

من به خواستم رسیدم براش تاپیک هم زدم

دوست داشتید بخونید ،،

قانون جذب مخالف خدا نیست،،خدا هم چیزای خوب و برای من و شما میخواد،،کافیه خودمون بخوایم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
من میخوام ۱۴۰۰/۰۱/۰۱یه اکانت جدید درست کنم

😂😆حالا باید منتظر اینم باشیم 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
من به جات یه اکانت میزنم😂

😂😂

😂😂😂 دیگه همینم خوبه من حای همین ایده رو هم ندارم تازه دو روز دیگه تولدمه نه ذوقی ن شوقی ناراحتم😐

😆😆😆

درک میکنم‌قبل تولد خیلیا احساس غمگینی میکنن

2706