2737
2734
عنوان

یک کشف نی نی سایت جن داره؟؟؟

220 بازدید | 19 پست

بچه ها من توبعضی پست ها اوضاع کشور نظر گذاشتم بعد

کاربرنی نی سایت درخواست دوستی داد

منم آومدم قبول کنم 

نی نی سایت نمیذاشت.

چندین بار توهفته تکرار شد

یبار کاربرنی نی سایت پست منولایک کرد

سریع زدم ببینم کاربریش کیه

درکمال تعجب کاربریش  انتقام_هستم بود

ولی توزنگوله اسم کاربرنی نی سایت میاد

وجالب اینکه بزنی رو کاربریش ترکیده

پس چجوری هرروز لایک میکنه درحالیکه ترکیده کاربریش؟؟

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

بسم الله

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@نی_نی_یار_شب    

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

لایک پلیز

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
2738

وقتی یک کاربر داره ثبت نام میکنه با ایمیل، تا شماره همراه نده ثبت نامش تکمیل نیست و نمیتونه اسم مستعار بذاره ، ثبت نام کرده ایمیلش تایید شده وارد سایت میشه تا شماره رو بده کد تایید رو وارد کنه و اسم مستعار رو بذاره ، خب؟ حالا میتونه لایک کنه چون کاربر نی نی سایت هست ولی هنوز ثبت نامش تکمیل نیست و اسم نداره ، وقتی لایک میکنه میشه کاربر نی نی سایت بعد که یک مدت لایک کرد و شما ها رو سر کار گذاشت و حسابی خندید میره شماره و میده و اسم میذاره ، وقتی اسم گذاشت حالا کاربر نی نی سایت اسمش میشه همون اسمی که میذاره و برازنده خودشه یعنی از کاربر نی نی سایت تبدیل میشه به اسمش ، پس اسمشو عوض نمیکنههههه  فقط اسم میذاره واسه خودش 

طرف انقدر بیکار هست که میشینه چند تا کاربری میسازه با مرورگرهای مختلف باز میکنه و با همه یک دفعه لایکتون میکنه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

من روهم زیاد لایک میکنه .درخواست دوستی هم داد.من فک کردم شاید کلا اینجوریه ک کسی که ترکیده میتونه لایک کنه و اینا.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706