2733
2739
عنوان

سه روز تأخیر دارم و بیبی چک منفی. ممکنه باردار باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 53 پست
نمیدونم تو کار خدا چه حکمتی 😔

من تو عقدم باردارشدم و سقط کردم و ۲ سال چهار وسال و نیم بدبختی کشیدم از ضرر مالی و جانی هر چی بگی....

بعد اون دوبار باردار شدم و هردو بار ناخواسته بود ولی دیگه جرات نکردم بندازم و همون دوتا شدن امید زندگیم. باور نمیکنید ولی زندگیم از این رو به اون روشد. تو کار خدا دخالت نکن. خودش نون میده دندون هم میده عزیزم😍😍😍

اصلا اینکارو نکن انشالاه یه عالمه برکت و خیر بیاره تو زندگیتون😍😍😍

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
وقتی بیبی چک مثبت نمیشه چرا برم آزمایش؟؟؟؟

دقیقا منم بی بی منفی شد رفتم ازمایش اونم منفی بود فقط ۷۸ تومن پول ریختم تو جیب ازمایشگاه اومدم😂😂😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. منم شرایطم مثل شماس.تاخیر دارم اما بی بی چکم مثبت نمیشه😔

منم مثل شما امروز ۶ روزه عقب انداختم و بی بی همش منفیه😂

منم مثل شما امروز ۶ روزه عقب انداختم و بی بی همش منفیه😂

واااای خیلی حس بدیه. نمیدونی میخوای پریود بشی یا باردار😔فاز گرفتم بشینم جوشنده بخورم از یه طرف میگم نه شاید حاملم

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
2731
واااای خیلی حس بدیه. نمیدونی میخوای پریود بشی یا باردار😔فاز گرفتم بشینم جوشنده بخورم از یه طرف میگم ...

نه اینکارو نکن . من شنبه میرم دکتر انشالاه

نه اینکارو نکن . من شنبه میرم دکتر انشالاه

انشاالله باردار باشید. حتما خبرشو بهم بدید

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
انشاالله باردار باشید. حتما خبرشو بهم بدید

حتما

سلام عزیزان ،

برنامه حکیم نصب کنید تو این قضیه خیلی کمک میکنه و معروف هست . اولین برنامه طبی رایگان هست که دیدم . واقعا خوشم اومد .روی لینکش کلیک کنید میره تو سایتشون بعد دانلود کنید . 👇

https://b2n.ir/hakim.center

2740

سلام عزیزان ،

برنامه حکیم نصب کنید تو این قضیه خیلی کمک میکنه و معروف هست . اولین برنامه طبی رایگان هست که دیدم . واقعا خوشم اومد .روی لینکش کلیک کنید میره تو سایتشون بعد دانلود کنید . 👇

https://b2n.ir/hakim.center