2733
2739
عنوان

سه روز تأخیر دارم و بیبی چک منفی. ممکنه باردار باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام. منم شرایطم مثل شماس.تاخیر دارم اما بی بی چکم مثبت نمیشه😔

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
2740
سلام. منم شرایطم مثل شماس.تاخیر دارم اما بی بی چکم مثبت نمیشه😔

سلام عزیزم.

به نظرت امیدی هست به بارداری؟

شما علائمی داری؟

من ترشح مثل لوسیون دارم که هیچ وقت نداشتم. سینه هام درد داره اما نه مثل قبل پریود. سوزن سوزن میشه  و تیر میکشه.

بعدشم پوست صورتم خیلی خوب شده صاف شده. همیشه قبل پری چرب میشد.

من دمای بدنم هم اندازه میگیرم و بالاست و پایین

نیومده.      

سلام عزیزم. به نظرت امیدی هست به بارداری؟ شما علائمی داری؟ من ترشح مثل لوسیون دارم که هیچ وقت ...

علایمت مثل حاملگیه گلم. صبر کن چند روز دیگه بی بی چک استفاده کن شاید لقاحت دیر انجام شده.ولی اگه بخوای مطمن بشی آزمایش خون بده چون دقیقتره. 

من اصلا نه حس بارداری دارم نه حس پریودی. همیشه نزدیک پریودیم زیر دلم درد میگرفت اما این دفعه انگار نه انگار. فقط پریودم عقب افتاده

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
آره باید صبر کنیم چاره نیست...  

باز شما علایم دارید. من چی بگم🙄

آخه اگه بارداربودم که باید مثبت میشد بیبی چک.... 

توکلت به خدا باشه. انشاالله تستت چند روز دیگه مثبت میشه. منم میخوام چند روزی صبر کنم. انشاالله مثبت بشه. 

آخه از خیلیها توی همین سایت شنیدم تا 1هفته تستشون منفی شده بعد یه هفته 10 روز مثبت شده تستشون. شاید واسه ما هم مثل اونا معجزه شد

2706