2733
2734
@همیشه_مسافر     این و اسبش و خیلی دوس دارم ،😂😂❤️

ووووی اولین باره خودم تهدید نکرده یکی تگم کردههه من و اسبمم عاشقتیممممم 

پیتیکوووووووو🐎🐎🐎😍😍😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂خیلی 

تو خصوصی بهت پیام دادم جواب بده عزیز جاااان😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738

بابا قربون شما مرسی عزیزان من مال همه شمام ماچ ماچ

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
مشغول الزمبه این منو تگ نکنین 🥰🥰🥰

توهم مثل من فیری باش ، خودتو تگ کن ...بزار فک نکنن خودشون خفنن😂

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
تو خصوصی بهت پیام دادم جواب بده عزیز جاااان😂

فقط در خواست دادی فدات پیامی واسم نیومده

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2706