2733
2739
عنوان

خانومای شاغل بیاید

603 بازدید | 68 پست

خانوما شما شوهرتون به حقوقتون چشم داره؟ توقع داره حقوقتونو بیارید تو زندکی؟ 

خودش به تنهایی میتونه تامینتون کنه؟ حقوقتنو خرج زندگی و قسط وواینا میکنید یا خرج لباس لوازم ارایش و این چیزا؟

لطفا نگید زندگی مشترکه و اینا زن هم باید خرج بده چون تو ایران مرد باید تامین کننده اصلی باشع 

نطراتونو بگید من ۲۰ سالمه میخوام جمع بندی کنم بعدا سرکار برم یا ک 

اوه از الان چه فکرایی تو سرته،بروتو زندگی اگه شوهرت خوب و خوش ذات بود هر جا نیاز داشت خرج زندگی کن،اگه شوهر ذاتش خراب بود از اول سفت بچسب

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به طرف مقابلت داره ولی حدودا ۹۹ درصد چشم میدوزن وتوقعاتی دارن 

باز این به خودت بستگی داره از اول چه حد وحدودایی بزاری 

ولی با همه اینا خودت درامد داشته باشی خیلی خوبه👌👌

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2731

ما که همه چیمون با همه

پس انداز و خرج

والا تا بحال درباره این چیزا فکر نکردم...چون ما همو دوست داریم و من و تو نداریم

ما شدیم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

عزیزم من مامان وبابام از اول زندگی تاالان هردوتاشون کارمیکنن شغلشون هم یکی هست هرچی دارن هم تویه حساب هست همه چی مشترکه البته چون اعتمادکامل دارن به بعضیا ازمردانمیشه اعتمادکرد احتیاط کنی بهتره

2738

بنظرم اگر زن و مرد باهم سرکار برن و کارهای خونه و بچه داری تقسیم شه بین هردو، حقوق زن باید تو خونه خرج شه

ولی اگر زن هم بیرون کار کنه هم خونه داری و بچه داری و پخت و پز باهاش باشه، حقوقش فقططططط مال خودشه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

من از قبل ازدواج شاغل بودم تا الان . ازدواج کردم و با هم خونه و ماشین خریدیم . پس انداز جمع کردیم . خرج هم میکنیم . هرچقدر که بخوام و نیاز داشته باشم .ببین بستگی به خودت داره . زور نیست . ادمت هم درست انتخاب کن . کسی که خودتو بخواد با کار با بدون کار . تو زمانی بود که نزدیک بود مدتی بیکار باشم . شوهرم اصلا نگرانم نکرد . استرس نداد و پشتم بود و همه جوره هوامو داشته . واسه همسنه میگم ادمتو درست انتخاب کن

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706