2733
2734
عنوان

قرص فاموتیدین

27669 بازدید | 60 پست

سلام دوستان من بخاطر رفلاکس شدید دکتر علاوه بر داروهای دیگه، تجویز کرده یدونه موقع خواب از فاموتیدین استفاده کنم.معذرت میخام اما صبح که میرم دستشویی ادرارم نارنجی رنگ میشه.بقیه روز نه.بعدشم جفت کلیه هام یه درد ریزی پیدا کردن.کسی بوده این طوری بشه .اگه کمکم کنید ممنون میشم.

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

من زیاد خوردم اما مثل شما نشدم هیچ وقت..شاید مشکل دیگه ای هست

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
من زیاد خوردم اما مثل شما نشدم هیچ وقت..شاید مشکل دیگه ای هست

آخه تو عوارض جدی دارو تو نت نوشته ادرار تیره .یعنی باید دارو رو قطع کن برم پیش دکتر دوباره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه تو عوارض جدی دارو تو نت نوشته ادرار تیره .یعنی باید دارو رو قطع کن برم پیش دکتر دوباره؟

نمیدونم بخدا....اگه نوشته ادرار تیره که شاید برا شما هم از مصرف همین قرص باشه...ولی من زیاد مصرف کردم اینجوری نشدم اصلا..آخه گفتین کلیه هام درد ریزی پیدا کرده گفتم شاید مشکل از جای دیگه باشه

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
شما واسه رفلاکس استفاده میکردین؟

من آره..

2738

ادار نارنجی بخاطر قرص فنازو پریدین  هستش که ادارو نارنجی میکنه

فاموتودین هم مال رفلاکس هستش خیلی قرص خوبیه خیلی وقته استفاده میکنم از وقتی این کرونا اومده معده منم رفلاکس داره لامصب

بغیر از این دارو چی خوردین؟وابستگی نمیاره؟

عزیزم من دارو رو کلا گذاشتم کنار الان برات مینویسم چه کردم

یکماه آب سیب زمینی خام صبح ناشتا مصرف کردم...بعد هر وعده غذا یه ته استکان عرق پونه..شب موقع خواب یه قاشق چایخوری عسل با سیاهدانه مصرف کردم...ورزش کردم...بابونه هم یکی تو نی نی سایت گفت اونم عصر دم میکردم میخوردم..غذامو کم کردم معدم سنگین نشه..اینا کارایی که من انجام دادم..دکتر زیاد رفتم خوب نشدم رفلکس شدید داشتم پدرم دراومده بود...سیرابی هم شنیدم واسه معده عالیه صبحانه بخوری...

ادار نارنجی بخاطر قرص فنازو پریدین  هستش که ادارو نارنجی میکنه فاموتودین هم مال رفلاکس هستش خی ...

واقعا؟من رفلاکسم عصبیه.قرص اس امپرازول صبحها و فامو تیدن شبها.قرص کلروپوکساید صبح وشب و قرص تریفلوئوپرازین شبی یکی داده.بهترم اما به شدت بی اشتها شدم.برای شما هم اینطوری بود بی اشتها میشدین؟

2706