2737
2739

خدا شفاش بده

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صلوات فرستادم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2728
@اعتصامی     @دخترلاکچری20    

سلام آبجی جون خوبی عزیزم ممنونم که صدام زدی اجرتون با ابا عبدالله الحسین علیه السلام 

آبجی استارتر ان شاءالله شفای عاجل به حق امام حسین علیه السلام 

چشم حتما عزیزدلم ❤️💛🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

والا نمیدونم برای تسلی دلت چی بگم به جز اینکه تا خدا نخواد حتی برگی از درخت نمی افته... توکل به خدا کن.. الهی به حق فاطمه زهرا حالش کم کم خوب بشه و برگرده خونه.. واقعا وضعیت سختیه... الهی خدا همراه خودت و همسرت باشه❤❤❤

2738

ممنون از همه خواهرای خوبم ، خوندمتون و دلم قرصتر شد . عزیزای دلم حالم خوب نبود انلاین نموندم . 

بله یکماهه الان ای سی یو بستریه ، قبلا هم ریه اش مشکل داشت ، پارسال. ازش قطع امید کرده بودن اما خواستم ادامه بدن ، الانم هنوز معلوم نیست چی بشه . بهوش نیومده هنوز ، با دستگاه نفس میکشه . فقط دعاش کنین . قربونتون عزیزای دلم . اگه خبر خوبی بشه حتما میگم . 

ممنون از همه خواهرای خوبم ، خوندمتون و دلم قرصتر شد . عزیزای دلم حالم خوب نبود انلاین نموندم .  ...

عزیزم پدر منم بستریه 

نخواستن ازت امپولی یا دارویی تهیه کنی

ایا میتونی ببیننییش اجازه نلاقات میدن بهت؟ 

عزیزم پدر منم بستریه  نخواستن ازت امپولی یا دارویی تهیه کنی ایا میتونی ببیننییش اجازه نلاقات ...

نه اجازه ملاقات به هیچ وجه ندارم . ایشالا پدرت خیلی زود سلامت میشه و برمیگرده خونه ، ایشون هم ای سی یو هستن ؟ 

سلام این شالله خدا شفابده.دایی منم کرونا گرفت به قران با پای خودش رفت بیمارستان چندروز بستری بود توicuبعدرفت کما دو روز بعدم یعنی امروز مرد...دعاهامون مستجاب نشد...این شالله خداهمسرشما شفابده.کلی هم آمپول و پلاسما واسش خریدیم که اثرنکرد

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2706