2733
2734

دکتر طبق صفحه رشدش اینجوری گفته و میتونه با هورمون و اینا بلندتر شه خالم یکم شک داره ک امپول تزریق کنه یا نه چون میگن عوارض جانبی داره

اینم بگم خانواده مادریم قدشون زیاد بلند نیس خالم ۱۵۸ و مامانم و خودم ۱۶۰ ایم

حالا به نظرتون تزریق کنه یا نه؟ قد ۱۵۵ به نظر شما خیلی ضایس؟ ممکنه بعدا موقعیتای خوب ازدواجو از دست بده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به چندین نفر دیگه هم توصیه کردم 

از عطاری های طب اسلامی 

پودر استخوان ساز بگیرید 

اگه مدام مصرف کنه 

سالی ۱۰ سانت ان شاءالله رشد میکنه 

پریود شده؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من قدم۱۵۵هست واقعا بده 

به نظر من به ریسکش می ارزه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

عوارض خاصی نداره خب 

اره انجام بده 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

اگه نوجونه بگو بره والیبال واقعا بپری بالا بلند میشی

من ۱۷۳ام بابام هیچوقت نذاشت برم بسکتبال و والیبال

گفت ازین درازتر میشی

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2706