2737
2739
عنوان

بنظرتون چرا تا حالا زن نگرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی مردها مثل زنها نگران بالا رفتن سنشون نیستن؟ نگران دیر ازدواج کردن نیست؟

اهداف انسان ها متفاوت هست

و این تفکر غالب و اشتباه جامعه هست تفکری که در رگ های جامعه جریان داره که حتما یه خانم در دوره ای زندگی باید ازدواج کند و محدودیت سنی برای این امر تعیین میکنند

ازدواج یک انتخاب هست نه اجبار انتخابی که قابلیت این رو دارد که صورت نگیرد

و هیچ عیبی هم ندارد خانمی در دهه 30 یا 40 یا بعد از اون تصمیم به ازدواج بگیرد

کاربری دوم من هست....  به عقیده من بهتر است آدم تلخکام باشد ولی بداند، تا اینکه خوشحال باشد و فریب‌خورده.( )💪🏃‍♀️🎶

داشته کیف میکرده و براشم مهم نبوده ازدواج الان نمونه بارزش پسرعموم جلوم نشسته با 39 سال سن داره چایی هورت میکشه مسخره شوهر من میکنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اهداف انسان ها متفاوت هست و ایت تفکر غالب و اشتباه جامعه هست تفکری که در رگ های جامعه جریان داره که ...

کاملا درسته

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2738

فقط میدونم الان زن بگیره 

دیکه هیچ ذوق وشوقی برای زنش نداره 

وممکنه خیلی سرد باشه وهمه چی براش عادی باشه وجذابیت حاصی نداره 

چون یه مرد هستش که کاملا پخته شده ودر مرز ته دیگ شدنه 

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
غرق درخوشی بوده بدون شنیدن غر های یه زن خوشبخت بوده میخادخودشو بدبخت کنه!

همینطوره از صب پسرعموم یه شوهر من میگه عقل تو سرت نبود زن گرفتی هی بهت بگه کجا رفتی دستتو شستی چرا پول برداشت کردی بخدا دو رز دیکه پیش شوهرم بشینه باعث طلاق ما میشه از بس میزنه تو سرش 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یعنی مردها مثل زنها نگران بالا رفتن سنشون نیستن؟ نگران دیر ازدواج کردن نیست؟

پول. داشته عشق حالشو میکرده دیگ زن بگیره پا پیچش شه ک چی

2706