2733
2739
عنوان

سوره واقعه میخونم💚

124 بازدید | 21 پست

سلام دلتون شاد 💕5 مین دیگ سوره واقعه میخونم هر کس خواست لایک کنه ❤️💙

اگ خواستید برای همه اموات و مادرم صلوات یا فاتحه بخونید💚

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

التماس دعا💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2728

صلوات برای مادر مرحومت 🌹 🌹 

لطفا برای من و دوستانم @الناخانووووووم    @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    بخون

صلوات برای سلامتیت 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

لطفا برای حاجت دل @مائده6525221   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره    دعا کن

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738

لطفا برای حاجت @فرانک20    @هلن137266    @maho0or    @ملکه__پاییز    @پفسه    بخون

فاتحه خوندم برای مادرت خدا بیارمزتش.توروخدا دعا کن این ماه ناامید نشم و باردار باشم

برای حاجت دل دوستانم @آناعشق      @الناخانووووووم      @جیرانی     ام دعا کن خیر ببینی

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
فاتحه خوندم برای مادرت خدا بیارمزتش.توروخدا دعا کن این ماه ناامید نشم و باردار باشم برای حاجت دل د ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

لطفا برای حاجت دل @بیعت     @یاالهی_و_ربی_و_سیدی     @hellosummer   ...

ممنون عزیزم حاجتت روا الهی♥🌹🤲🏼

ممنون استارتر دلشاد بشی🤲🏼🌹

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2706