2733
2734

من اینجا زیاد میخونم وقتی یکی مشکلی از جاری یا خواهرشوهر یا مادرشوهر مطرح میکنه و بهش ظلمی شده

تو جواب اکثریت مبگن ول کن سکوت کن 

شخصیت خودتو پایین نیار سکوت کن

راستش من این روش رو خودم چند سال اجرا کردم درسته تنش از بیرون نداری ولی دایم از تو داری خودتو میخوری و اینکه به نطر من این کار خیلی اشتباست

ادم باید حق خودشو بگیره نه با بی احترامی و توهین 

ولی سکوت در برابر بی احترامی حماقته

باید خیلی بااحترام جواب داد 

چون اینجوری فکر میکنن یا نمیفهمی یا خیلی ساده ای یا خیلی تو باغ نیستی

موافقید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جواب دادن اگه با اخم و حرص و عصبانیت باشه ، نشون از اینه که باختی ...میگن آخیش چه حرصش دادیم ...

ولی اگه ریلکس جواب بدی و جواب های بدون توهین و کوبنده ، بله درسته .خودش هنره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

آره تازه بعضیا هم وقتی سکوت آدم را میبینن هار تر میشن وسکوت را به پای خیلی ببخشید خر بودن آدم میزارن و توهیناشون شدید تر میشه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2738

موافقم 

منکه کلا دارم سعی میکنم قیدهمشونو بزنم چون واقعا بیشعورن و علنن فحشت میدن با وجود تحصیلات بالاشون منم با بی محلی خوب دهنشونو آسفالت میکنم اصلا دوسنداشتم اینطوری بشه ولی وقتی ن معرفت دارن ن شعور پس باید مثه خودشون باشی درسته نمیشه ولی من واقعا دیگه حسابشون نمیکنم چون ارزش ندارن 

موافقم

سکوت تا یه جایی خوبه

ولی وقتی فکر کنن خری و متوجه توهین ها نمی شی دیگه نباید سکوت کرد

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
جواب دادن اگه با اخم و حرص و عصبانیت باشه ، نشون از اینه که باختی ...میگن آخیش چه حرصش دادیم ... ول ...

اخه وقتی پدرومادرتو فحش میدن یا بهت بگن خراب اونموقه خب آدم داق میکنه چجوری خب داق نکنی میشه چنین چیزی یا بشوهرت علنن بگن دکش بره طلاقش بده چی ؟؟؟؟

صد در صد موافقم منم سالها سکوت کردم هم از درون خود خوری می کردم هم اونا وقیحتر می شدن دوساله محترمانه جوابشون می دم و در مقابل خیلی از رفتاراشون مثل خودشون رفتار می کنم اوضاع خیلی بهتره بهم خیلی احترام می زارن

موافقم، ولی اگه کسی بقول ما مشهدی ها کُخ داشته باشه ول کن نیست و همیشه مایه عذابه، آدم اینقد باید خودشو بیاره پایین تا باهاش دهن به دهن بشه و من تو این شرایط بی محلی میکنم...

اخه وقتی پدرومادرتو فحش میدن یا بهت بگن خراب اونموقه خب آدم داق میکنه چجوری خب داق نکنی میشه چنین چی ...

والا من کلی گفتم مثال شما نشون از رفت و آمد اشتباه شما و اونا داره و کلا قضیه تون خیلی عمیق تر از این حرفاست و من انتظاری ندارم کسی که بهش توهین اینجوری میکنن تو مجلس بمونه اصلا !تو اون مجلس چیکار میکنین اصلا ؟؟

شخصا اگه کسی به من بگه خراب داغ نمیکنم .میدونی چرا ؟ چون خراب نیستم !

یه بارم یکی بهم گفت اتفاقا !

فقط ترک میکنم اونجا رو و تا عذرخواهی نشه نمیرم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706