2737
2734
عنوان

اینو به برادرشوهرم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 35 پست

بله

برادرشوهر منم همین بود بعد زایمانم منم دیگه نرفتم و پیغوم دادم احترام دو طرفس

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ولش کن

سرموقعش که خواستن دعوتت کنن بگو نمیام چون شما نیمدین

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر خیلی دلت میخواد بگی، به برادرشوهرت نگو چون اونا هم مستقیم به شما  نگفتن

اما من باشم صبر میکنم اگر نیومدن دیگه نمیرم، گفتن نداره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

نمیخاد بری

نمیخاد بگی

تمام

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
تورو خدا تاپیک آخرمو گزارش بزنید خواهش میکنمممم تورو خداااااااا  هر زد بگ براش صلوات بفرستم‌

قسم نده اگه بزنیم خودمون قطع کاربری میشیم 🤦‍♀️

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
چه دل خجسته ای دارین عید دیدنی میرفتین😂عید امسال اگر بابام عطسه میکرد کل خونواده تو اتاق سنگر میگرف ...

انگار اصلا متوجه نشدی من چی نوشتم

گفتم با دعوا رفتم

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706