2737
2739
عنوان

جدایی از خانواده شوهر

1055 بازدید | 8 پست

سلام من فاطمه هستم ۲۴سالمه یه کمکی ازتون خواستم!

من پنج ساله ازدواج کردم ودوتا گل دختر دارم سال اول جدا زندگی میکردم ولی به دلیل بیکاری شوهرم مجبور شدیم خونرو بدیم بیاییم با خانواده شوهرم زندگی کنیم اینم بگم ک مادرشوهرم واس عروسیمون از کسی قرض گرفته بود از خدا خواسته پول خونرو برد دادن واسه قرضشون منم تازه باردار شده بودم وشوهرمو دوست دارم با عشق ازدواج کردیم و الان سال پنجمه که باشونم یه سالی میشه شوهرم تو کار پارچس وبا دومادشون تو مغازه کار میکنه وخودشوم جدا تو کار پارچس با شریکش خلاصه وضعمون بهتر شد خانوادم مایه دارن اون روز با خانواده شوهرم بحثم شد کلا همش بحثه بینمونه وفقط منو مادرشوهرم وهمعروسم خونه اییم قرار شد خانوادم خونه بمون بدن با رهن چهل تومن ولی شوهرم هر روز امروز فردا میکنه منم اعصابم خورد شد زنگ زدم مامانم گفتمش دیگه نمیخوایمش رهن بدینش واقعا خسته شدم همعروسم دختر داره هرروز با دخترا دعواش میشه یا من باشون دعوام میشه نمیدونم چکار کنم خسته شدم به شوهرمم گفتم دیگه مهم نیس واسم زندگیمون از همون اول با دروغ شروع شد فقط به خاطر دخترات میسوزم ومیسازم میگه بهم مهلت بده ؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولش خیلی خفن شروع شد

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 
جنوبی هستین ؟هم عروس همون جاری میشه؟ حدس زدم 😑

حدسش خیلی سخت نیست واضحه😑🔪

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 
2738