2737
2734
عنوان

چرا همه از من بدشون میاد😐😔

382 بازدید | 22 پست

مگ من چمه 

هیچ دوست صمیمی ندارم 

دوست زیاد دارم ولی باهاشون صمیمی نیستن 

خانوادمم مسخرم میکنن 

ب جز بابام البته 

ی مدت سرتاسر وجودم استرس 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست زیاد دارم ولی صمیمی نیستم

بهترین راهه

اعصابت راحته 

این ک دلیل نمیشه کسی دوست نداشته باشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

چون بهت حسودی می کنن🙄

به پشمتم نباشه😎

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2738

بنظرم منطقى بودن خيلى آدمو جذاب ميكنه

سعى كن توى هر رابطه اى توى هر صحبتى منطقى رفتار كنى

از غرور بيجا هم دورى كن

كه باعث ميشه همه از آدم دورى كنن و هم اينكه گناه كبيره هم هست غرور

✨ Fear the one who does not fear God✨
بنظرم منطقى بودن خيلى آدمو جذاب ميكنه سعى كن توى هر رابطه اى توى هر صحبتى منطقى رفتار كنى از غرور ...

هم مغرورم 

هم منطقی 

ولی دوستام ازینان همشون ادعاشوننن میش 

کلا نهمم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
نه فکرمی‌کنی گاهی آدم دلش میگیره

منم بعضی وقتا اینجوری میشم این احساس و دارم🙂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
هیشکی از تو بدش نمیاد حس خودته فقط

اینک همه باهم بگن بخندن ولی ب تو محل ندن 

عزیزم. اخ حس چی 

2706