2737
2734
عنوان

نامزدم امروز گفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 49 پست

چه جالبه که تو نامزدی راجع به تعداد بچه ها صحبت می کنید 

عزیزم این عقیده ی خیلی از اقایونه 

ولی 90 درصد بزبون نمیارن

حالا شما نگران نباش نهایتش دو تا دختر اوردی باید  ای وی اف کنی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورد داریم تا 5 تا رفته جلو صرفا برای پسر

مورد داریم تا پنج تا رفته فقط برای دختر

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   

ولی نامزدم گفت ولی من هیچ فرقی بین بچه هام نمیذارم. 

الان منظورش از اینکه گفت فرقی بین بچه هام نمیزارم، یعنی بده؟ دقیق متوجه نشدم. اولش مخالف بود بعد گفت فرقی نمیزارم بین بچه هام . 

2731
زنداییم به امید دختر دار شدن بچه سومشو آورد .اما پسر شد.😂

خاله ی من هفت تا اورد به امید دختر هفتمی دختر شد 

الان 6 تا داداش غیرتی داره 

بیچاره ش کردن😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ولی نامزدم گفت ولی من هیچ فرقی بین بچه هام نمیذارم.  الان منظورش از اینکه گفت فرقی بین بچه ه ...

نه گفت عقیده بقیه خانواده های ایرانی این طوره،ولی من دوست دارم هردو جنسشو داشته باشم.یکوذره فرق هم نمیذارم

خاله ی من هفت تا اورد به امید دختر هفتمی دختر شد  الان 6 تا داداش غیرتی داره  بیچا ...

اووف🤪 ولی در کل بچه زیاد خیلی خوبه حیف هزینه ها سرسام اوره.شوهرمن از الان بفکر اونیکی بچه هست.میگه کی زایمان میکنی بعدش یدونه دختر بیاری.گفتم بزار دنیا بیاد دوسال پوشک بسته ای ۱۳۰ بگیری میفهمی فکرای اضافی نکنی

نه گفت عقیده بقیه خانواده های ایرانی این طوره،ولی من دوست دارم هردو جنسشو داشته باشم.یکوذره فرق هم ن ...

دیگه قراره فرق بین چی بزاره، اصلا شاید شانس زد و پسر نشد اونم کسی که الان داره میگه و ترسشو داره. معلوم نیست با خودش چند چنده،  پیشنهادمیکنم داستان خانم معلم و ۴ برادرش رو بهش بگو بخونه

2738
دیگه قراره فرق بین چی بزاره، اصلا شاید شانس زد و پسر نشد اونم کسی که الان داره میگه و ترسشو داره. مع ...

گفتم اگه دوتا اول یه جنس شد،سومی رو میذارم

ولی دیگه بیشتر ۳تا نه اصلا.اونم گفت باشه،ولی بیشتر با شوخی میگفت

اصلا ناراحتی نداره . اکثر مردم اینطوری هستن. الان بچه من دختره . من و باباش ، عاشقشیم و کلی خرید براش کردیم و روی چشممون جا داره و حتی میخام دنیا اومد حساب پس انداز درست و حسابی براش باز کنم و از حالا به فکر اینم همیشه بهترینها رو براش بخرم. ولی واقعا دوست دارم بچه دومم پسر باشه. با اینکه اصلا حرف مردم برام مهم نیست. خودم دوست از دو جنس داشته باشم.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
شوهرمن میگه 10تابیاریم.10تاشم دختر

😂جون بابا شوهرمنم دقیقا همینه😑و من حرص میخورم وقتی میبینم دختر بچه میبینه و ذوق میکنه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
گفتم اگه دوتا اول یه جنس شد،سومی رو میذارم ولی دیگه بیشتر ۳تا نه اصلا.اونم گفت باشه،ولی بیشتر با شو ...

اگر گیر پنج پیچ داد و دیدی خیلی واقعا حساسه  بگو جدا شیم بهتره طلاق بگیر

😂جون بابا شوهرمنم دقیقا همینه😑و من حرص میخورم وقتی میبینم دختر بچه میبینه و ذوق میکنه

همسر منم عاشق دختره😂😂میگه من دختر نداشته باشم دیوونه میشم.هنوز خدا قسمتم نکرده مادرشم ولی امیدوارم هم پسردار شم هم دختردار😍

همسر منم عاشق دختره😂😂میگه من دختر نداشته باشم دیوونه میشم.هنوز خدا قسمتم نکرده مادرشم ولی امیدوارم ...

خب اینجوری خوبه باهم تفاهم دارید سر بچه😂من هی دختر بچه میبینه ذوق میکنه حرص میخورم از حسودی😬😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍