2733
2734
خب درسته اما اینکه اون آدمی که توی این دنیا کلی عشق و کیف کرده و  خوشبخت زندگی کرده با اون کسی ...

این دیگه بستگی به نگاه هرکس به آفرینش و هدفش داره، کسی اینجا این شرایطو داشته باشه که عشق و حال کنه اما دستی از انسان دیگه ای نگیره و شرایط راحتتر زندگی کردن کس دیگری رو تا حد توان کمک نکنه همون عشق و حال مایه عذاب و سختی روحش در جهان بعدی میشه، انسانها در کنار هم تکمیل میشن، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکش با تفکر ممکن نیست,ولی میتونه به عنوان یک نشونه عمل کنه,به طور مثال ابتدا با قطب نما مسیریابی می ...

در هر  قسمت از مسیر احتیاج به قطب نماس ایا شما همیشه در مسیر شمال حرکت میکنید؟ 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
عذر میخوام بابت اشتباهم

شما اشتباهی نکردی عزیزم بحثی شد که قرار بود به نتیجه برسه...

انشالله یا بهتر بگم امیدوارم‌بهرینا واستون‌پیش بیاد

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
چرا راه دور کتاب سه دقیقه در قیامت و خوندی گلم؟

خوب این وریه خیلی ها باور نمی کنن این فیلمه و از زبون ی نامسلمون البته خودکشی نبود و تصادف من اشتباه کردم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
خوب این وریه خیلی ها باور نمی کنن این فیلمه و از زبون ی نامسلمون البته خودکشی نبود و تصادف من اشتباه ...

اینم حرفیه عزیزم

2738

آره عزیز دلم وجود داره 

حتی دانشمندا یه سیاره ای هم کشف کردن که دقیقا مثل جهنمه 

اگه به کتاب علاقه داری کتاب ۳ دقیقه در قیامت رو بخون عالیه خیلی کمک ات میکنه 

یه دوست عزیز گفته بود اگه هست پس چرا مردم دزدی میکنن 

آره جهنم هست تا همین آدمای بی شعور به نتیجه کارشون برسن 

آخه توی این دنیا یه سری ها خیلی خوبن و خدا هرچی توی این دنیا بهشون پاداش بده کمه 

بهشت جایزشونه 

یه سری ها هم خیلی بدن و جواب بدی هاشون اگه کم باشه توی این دنیا می بینن اگه زیاد باشه دنیا ظرفیت اش رو نداره چون عمر ما محدود هست و....

و باید یه جایی باشه تا هرکسی به حق اش برسه

چرا چون خدا عادله

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
والا اگر وجود داشت بعضی ها انقد دزدی نمیکردن از جیب مردم

عزیزم 

جهنم هست 

تا همین آدما به نتیجه کارشون برسن 

اونایی هم دزدی میکنن متاسفانه خودشون میدونن جهنم هست خودشون رو زدن به خواب😶

بهشت و جهنم اصلي همين دنياس ادما همين دنيا تقاص كاراشون و پس ميدن 

نه 

یه سری ها خیلی کارای بدی میکنن 

مثلا یه اختلاس گر 

به دلیل عمر محدودمون دنیا ظرفیت عذاب اینا رو نداره 

باید یه جایی باشه تا اینا بقیه عذابشون هم ببینن 

چون اگه نباشه عدالت خدا زیر سوال میره 

یا همین کادر درمان چقدر دارن در حق مردم لطف میکنن 

اگه بمیرن (خدای نکرده)  هنوز به پاداشش نرسیده باید یه جایی باشه تا به پاداشش برسه و....

منظور من اینه که اونی که باباش دزد بوده خب همین کارو یاد گرفته دیگه شرایطش ایجاد کرده که اونم همینطو ...

میتونه از پدرش درس عبرت بگیر و یه آدم موفق بشه 

که این به دیدگاه طرف بستگی داره پس دیدگاهش هم مربوط به خودشه حالا چه بچه ریس باشه یا فقیر 

2706