2737
2739
عنوان

بگین بدمزه ترین غذایی که خوردین چی بوده و کجا خوردین ؟؟😂😂😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 78 پست

منم یه بار جایی مهمون بودم.

بوی قرمه سبزی عالی پیچیده بود...وقتی آوردن سر سفره واقعا هیچ طعمی نداشت هیچی...خواستم مرغ بخورم به قدری بوی بدی میداد که واقعا نمیشد تحمل کرد...واقعا متحیر شدم که میزبان که همچین غذایی پخته

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آشی که زن عموم پخته بود😧😧😧 با بابام خونشون نهار بودیم گشنه هم بودیم زیاد کشیدیم فکر کردیم مثل آش های مامانمه یه قاشق که خوردیم کم مونده بود بالا بیاریم😦😧😧هی بابام من و نگاه میکرد من بابام و😩😷😧مجبور شدیم تا آخر بخوریم😑😑 تا دو روز حالت تهوع داشتیم😐😂

دیگه خونه عموم هیچی نمیخوریم😐😐😐

2731

وای یادم اومد وقتی۱۲سالم بود رفتم یه خونه پیرزنه ابگوشت درست کرده بود توش پراز پوست مرغ بود همونجابالااوردم😭😭😭

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

من از قیمه متنفرمممممم🥴🥴عوضش داداشم دوست داره،همیشه این غذای لنتیو درست میکنن

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738

قورمه سبزی های مادرشوهرم😑😑

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".

من تحت هیچ شرایطی آش کدو حلوایی گیلان رو نمیخورم.اصلااااا دوست ندارم.حتی بوش منو بهم میریزه 😯 

در حال حاضر بعضی چیزا برام عطر و طعم بدی میده مثل فاضلاب.گشنیز ، پیاز ، جعفری ، بعضی غذاها ....از اثرات پساکروناست😀

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

زنداییم 🥴😷

ایح ایح ایح دوباره یادم افتاد 

یه بار مامانم بیمارستان بود اومد میرزاقاسمی و کوکوسیب زمینی درست کرد 

۱۰ سال از اونموقع  گذشته و ما دیگه بادمجون نخریدم و کوکو نخوردیم انقدر بد بود 🤕🤕

منم یه بار جایی مهمون بودم. بوی قرمه سبزی عالی پیچیده بود...وقتی آوردن سر سفره واقعا هیچ طعمی ند ...

اره واسم پیش اومده بوی غذا عالی 

طعم ... هر هوووچ

خدایا بسه دیگه  

جاری بزرگم هممونو دعوت کرده بود از بیرون مرغ سفارش داده بود بوی آشغال و گندیدگی میاد هیچ کس نخورد دو سه نفر خوردن که دل درد شدید و ‌... اینا درکل کثافته خونش هرچی اونجا بخوری بدمزس 

❤❤❤
2706