2737
2734
عنوان

حتی این کار کوچیکم نمیکنه

339 بازدید | 26 پست

سلام خانما من دیشب دوس پسرم گفتش که هرچی دوس داری بگو بذارم تو بیو اینستا ک نشون بده رلم

منم بهش گفتم فلان چیزو دوس دارم

بعد رفت بذاره، گف فردا با لپ تاپ باید بذارم با گوشی نمیشه چون وی پی انم روشنه نمیشه اینستام لود نمیشه

گفت فردا میذارم، ینی امروز

حالا از صب من منتظرم و نذاشته، بعد واسه اینکه یادش نره گفت آلارم گوشیمو میذارم، چون یکم فراموش کاره.

اگه تا شب نذاشت، من ب روم بیارم؟؟ آخه زشته بگم چرا نذاشتی خب

ب روم نیارم؟

چکار کنم؟

واقعاا ناراحتم که هنوز نذاشته، واقعااا ناراحتم، و اگه نذاره واقعاا میمونه تو دلم

وقتی یه کار کوچیکو نمیکنه چطور انتظار دارم کارای بزرگتر بکنه؟

شما نظرتون چیه؟؟

هر دوام 23 سالمونه

😐😐عشق ما واسه ما دلنوشته بجا نذاشت اونوقت تو انتظار داری بره بیو بزاره

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

23 سال به فکر شوهر باش ول کن رلو 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728

بچه بازیه خدایی..مام اولش گذاشتیم ولی یاد گرفتیم این چیزارو حسای خوبو برا خودم بزاریم..اون ک اولش منو تو بیوش گذاشته بود🤣🤣🤣هرروزم استوری میزاشتیم ولی الان هفته ای یدونه و اسممونم از بیومون برداشتیم

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

دغدغه هاتونو دوس دارم 🤐

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
2738

بیخیال ی چی گفته دیگه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

وقتی خودش پرسیده میزاره دیگه سادیسم که نداره بیاد جنگ اعصاب درست کنه 😕شایدم از چیزی که گفتی خوشش نیومده

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706