2733
2734
عنوان

شما بودید می‌بخشیدید کسایی رو که با سلامتی بچتون بازی کردن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 98 پست
اونا بش جو دادن که ماهم‌میخاییم طبیعی زایمان کنیم عافل از اینکه اسی خودش خوبو بدشو متوجه نمیشده

یعنی هرکی بگه من میخوام خودموبندازم توچاه ایشونم باید بندازه چه مسخره

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

و حتی گفتن یه ایرانی اینجا مرده به خاطر دکترای بد اینجا 

بعد من اون یکیشون هم با خیال راحت سزارین کرد 

و بچه من به خاطر زایمان سخت الان تشنج داره و مریضه😭😭😭

و حتی گفتن یه ایرانی اینجا مرده به خاطر دکترای بد اینجا  بعد من اون یکیشون هم با خیال راحت سزا ...

ای بابا

ای وای

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
من پسرم رو با سزارین به دنیا آوردم  ولی بعدش خود اونا یعنی دوستام که اومدن دیدن بچم گفتن تو ای ...

یعنی طبیعی بلد نیستن سزارینوبلدن طبیعیو که عمه بزرگ منم بلده وای میستی هشت سانت دهانه رحم واشد بی حسی میزنی میبری بچرو میکشی بیرون میدوزی  

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2738

عزیزم خودت یکم تحقیق میکردی.

اطلاعات اونا حتما با تحقیق به دست آوردن.

چرا فقط منتظر حرفایی اونا بودی 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
و حتی گفتن یه ایرانی اینجا مرده به خاطر دکترای بد اینجا  بعد من اون یکیشون هم با خیال راحت سزا ...

اخی 😔

خب شاید نظرشون عوض شده 

شاید حال تورو دیدن پشیمون شدن 

منو جاریمم هردو میخواستیم طبیعی بیاریم 

بعدش اون سزارین کرد

پس به ایران امیدوار شدم

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
اره بابا  چیه  هیچی ایران خودمون نمیشه  زایمان طبیعی میکنن رو لا درزش نمیره😂

اره.

به ایران امیدوار شدم

به نظرتون میشه بخشید  شوهرم میگه ببخش ولی من سختمه وقتی بچم رو میبینم

اخه ببین به کسی نمیشه گفت تو چیکار کن چیکار نکن اونم این‌دوره ای که حتی نصیحتو هم فضولی و دخالت برداشت میکنن .از اولم به نظر من تقصیر اونا نبوده شما خودتم باید یکم پرس و جو میکردی .امیدوارم حال پسرت خوب بشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706