2733
2734
عنوان

بیاین بگین کروناس یانه

38 بازدید | 4 پست

امروز یه کم با وایتکس کارکردم زیاد نه 

توخونه سینک ظرفشویی و لیوان هارو زدم الان احساس میکنم حالت سرفه دارم اصلا بدن درد و تب ایناهم ندارم کروناس یا ازوایتکسه؟

فقط یه ماهی میشه هرازگاهی سردرد دارم اونم بخاطر کم خوابی وکم آبی بدن

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

نفس عمیق که میکشم سرفه میاد خیلی خفیییف

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از همون وایتکسه ی کم شیر یا ماست بخور

معده ام حساسه به شیر ماست بخورم ببینم خوب میشم