2733
2734

من ۲۸سالمه والا دروغ چرا من دلم پیشرفت کنار کسیکه دوسش دارمو میخاد چون میدونم اون بخاطر شرایطش منم میکشه بالا...

من اگ ازدواج کنم لِوِل زندگیم بالاتر میره و سرعت پیشرفتم بیشتر البته فقط باخودش 

برا ازدواج باغیر ازخودش( خدایی نکرده) هیچ تصمیمی ندارم و نمیکنم حقیقتا....

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

عزیزم تا کی میخوای پیشرفت کنی بالاخره باید ازدواج کنی 

ما ۶ مورد تو فامیل داریم که تا ۳۰ به بعد هی درس خوندن وکیل شدن کارمند شدن دکتر شدن معلم شدن و.... ولی از .۳و خورده ای که زدن بالا همشون خیلی عوض شدن و یه جورایی افسرده با این که خواستگار زیاد داشتن قبل ۳۰ ولی به خاطر پیشرفتشون ول کردن بعد از اون اگر هم خواستگاری اومد اینا خیلی حساس شده بودن یا سنشون بالا بود اون نفرها زن داشتن مرده بود یا و... الان یکی ۴۰ سال بیشتر دارن باز مجرد و افسرده باقی موندن 

❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله من ولی ازدواج کردم و دارم با سختی اینا رو متعادل میکنم

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2738
عزیزم تا کی میخوای پیشرفت کنی بالاخره باید ازدواج کنی  ما ۶ مورد تو فامیل داریم که تا ۳۰ به بع ...

من ۳۰ سالمه و بخاطر کرونا خاستگار ندارم

تا پارسال داشتم

اخه من ک نیاز مالی ندارم حاضر نیستم به هررر قیمتی ازدواج کنم

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
عزیزم تا کی میخوای پیشرفت کنی بالاخره باید ازدواج کنی  ما ۶ مورد تو فامیل داریم که تا ۳۰ به بع ...

خوب خیلیا هستن، در این در حال طلاق و جدایین ، حرفی که زدید صحیح ولی این نسخه رو نمیشه برای همه پیچید خیلیا ازدواج شرایطشون رو بدتر میکنه

2706