2733
2739

بین ۵۰۰تا یه تومن شاید در ماه برا پوستم هزینه کنم 

اصلا آرایشگاه نمیرم

موهام لخته فقط یه شونه میکنم اصلا سشوار و اتو مو ندارم 

ورزش و تغذیه و اینا هم هست حوصله ندارم توضیح بدم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت پوست و مو حمام مرتب(نه هر روز پوست خشک میشه نتیجه ی خوبی نداره) یک روز در میون

استفاده از چیزای ظریف انگشتر دستبند ساعت

ارایش ملیح یه کرم پودر سبک ریمل و رژ نزدیک ب رنگ لب

تو کیف همیشه وسایل مورد نیاز یک خانم همراهمه دستمال مرطوب رژ روزانه ام

لباسای مرتب 

کفش همیشه تمیز

اینا چیزاییه ک یه خانم باید انجام بده😊

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

ورزش و چکاپ شش ماهه برای سلامت بدن و پوست و مو حتما لازمه

استفاده از قرص زینک پلاس برای مو و پوست و ناخن

ناخنای سوهان کشیده و تمیز

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
زینک عوارض بدی هم داره؟

ممکنه بدن حساسیت نشون بده

حالت تهوع و سرگیجه میاره اگه ب بدن نسازه