2737
2734
عنوان

بچه هامن یه دختر ۲۲ ساله متاهلم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 63 پست
افرین دقیقا منم اینو با چشای خودم دیدم درمورد خونواده همسرم با جاریم که ۱۵ساله عروسشونه بعد دیدم واو ...

اوهوم اینام اینجوری ان البته شوهرمم بی تقصیر نبست کله پاچه منو بار میذاره به سره وگرنه بخودی خود‌ مشکلی نداریم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
اوهوم اینام اینجوری ان البته شوهرمم بی تقصیر نبست کله پاچه منو بار میذاره به سره وگرنه بخودی خود‌ مش ...

منم بااینا مشکلی ندارم و شوهرم اوایل خیلی به حرفشون بود الان خداروشکر نه خوبه شوهرم پشتمه اونام باهام کاری ندارن و احترام میذاریم به هم هردو طرف

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بااینا مشکلی ندارم و شوهرم اوایل خیلی به حرفشون بود الان خداروشکر نه خوبه شوهرم پشتمه اونام باها ...

شکر خدا.. ماهم ظاهری احترام داریم.. خدا میدونه چقدر ازشون بدم میاد🤷‍♀️... آره. در کل منک موندنی نیستم تو این زندگی نهایت 6 سال دیگه دخترم 9.ساله شه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2731
شکر خدا.. ماهم ظاهری احترام داریم.. خدا میدونه چقدر ازشون بدم میاد🤷‍♀️... آره. در کل منک موندنی نیس ...

عزیزم ان شاالله خوشبخت باشید

چرا اخه موندنی نیستی؟

نه اصلا بد نشدن. چشمام باز شد شناختم شون... پشت پرده ماجرا ها رو فهمیدم 

اره پستتو خوندم که گفتی با یه مخالفت خودشونو نشون دادن... انگار ما برده‌ایم که همیشه طبق میل و خواستهء اونا باشیم... حالا خوبه واسه شما ظاهرشونو حفظ میکردن و تا قبلش متوجه شخصیت واقعیشون نشده بودی، واسه من که تو روم بهم فحش میداد، میگفت من مادرشوهرم و تو عروس، من باید سرت سیاست داشته باشم، نمیدونم اگه تو خونم کار نکنی گیستو میکشم دور اتاق دورت میدم، اوایل عقدم میگفت اگه با پسرم رابطه داشته باشی آبروتو میبرم، اگه با پسرم شوخی کنی پرتت میکنم خونه پدرت طلاقت میدم و از این چرندیات، به معنای واقعی کلمه روانیِ... خیلی دوست داشت من یه بردهء بله چشم قربانگویِ توسری خور باشم، ولی دید باب میلش نیستم وحشی‌تر شد... صد درصد مخالف اون خانومی هستم که گفت در برابر بدی‌ها و توهینا سکوت کن و بد نباش و فلان...من 6سال این کارو کردم چی نصیبم شد؟ تشنج به خاطر فشار عصبی، حملهء عصبی...دوستان نمیگم مدارا نکنید، نه اتفاقا خیلی هم خوبه، اما نه اونقدری که به مرز جنون برسین و به حال من دچار شین. آدمای نفهم زبون خودشونو بهتر متوجه میشن، باید با زبون خودشون باهاشون صحبت کرد تا بره تو کلهء پوکشون

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
عزیزم ان شاالله خوشبخت باشید چرا اخه موندنی نیستی؟

چون یا باید شوهرم ک عشقم هست رو انتخاب کنم یا رویاهام و هدف و آرزو هام... و آخرش ب این نتیجه رسیدم ک دخترم و رویاهام رو انتخاب کنم شاید اون ب اندازه کافی دوستم نداره ک پر نمیده بهم یا من اونقدر عاشقش نیستم ک بخاطرش بگذرم از خودم... اما فک کنم 6سال مطابق میل اون زندگی کردن کافی باشه برای اثبات عشقم

اره پستتو خوندم که گفتی با یه مخالفت خودشونو نشون دادن... انگار ما برده‌ایم که همیشه طبق میل و خواست ...

خب اگه بخواد آدم مث خودشون باشه که اعصاب نمیمونه براش     اینجوری بهتر نیس که اصلا کلا آدم حساب نکنه ؟ واسه اعصاب خودش یعنی    وگرنه که قطعا زندگی بااینجور افراد واااقعا سخته 

2738
اره پستتو خوندم که گفتی با یه مخالفت خودشونو نشون دادن... انگار ما برده‌ایم که همیشه طبق میل و خواست ...

اوه تو خیلی صبر کردی عزیز من..... ما خیلی باهم جی جی باجی هستیم مثلا😐😐😐 مادر جون عروس گلم اینجوری ایم!! هی هدیه بدن پول بدن لباس و غذا بدن و این مدلی هستن کلا موجه و با فرهنگ 😐 ولی خود شیفته و رئیس طور!! 

چون یا باید شوهرم ک عشقم هست رو انتخاب کنم یا رویاهام و هدف و آرزو هام... و آخرش ب این نتیجه رسیدم ک ...

ان شالله هرچی به صلاحته اتفاق بیفته برات عزیزم😘😍

اینکه هرکی بهت بدی یا ظلم کرد خصوصا خانواده شوهر اصلا مثل خودشون نشو و رفتار نکن. 

من دقیقا تازگیا دارم برعکسشو انجام میدم.اصلا اهل کم محلی نیستم.اما اینقدر متلک گفتن و تیکه انداختن جدیدن دارم کم محلی میکنم  

2706