2737
2739
عنوان

کیا ولخرجن کیا اهل پس انداز

3462 بازدید | 86 پست

میدونم پول نیست که ولخرجی کنیم یا پس انداز🙄

منم اگه پولدار بودم که این سواله واسم پیش نمیومد

ولی در حدی که دارین دوست دارین خرید کنین و هی تیپ بزنین وبه خودتون برسین

یا میگین ولش کن در حدی که لباس کهنه نپوشم کافیه پولاموپس انداز کنم

من خودم اولیم😒 

ولی عقلم میگه دومی بهتره

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دومی البته اینکه پول هم ندارم بی تاثیر نیس😂

یعنی اگه درامد ثابت داشتم قطعا پول بیشتری برای تیپم خرج میکردم 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738

پس انداز میکنم وبه اندازه هم خرج،یه خانم همیشه باید پس انداز داشته باشه که اگه همسرش یامجرد بود اعضای خانواده پول قرض خواستن داشته باشی بدی یا اتفاقی افتاد به کسی محتاج نباشی

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

ببین  برو در نت سبک زندگی مینیمالیست ها رو ببین

البته اونم به نظر من افراط هست

ولی یعنی چی همش بخریم وقتی لباس های سال قبل هنوز کهنه نشدن 

من کیف و کفش تا خراب نشه نمیخرم و در این سالها هم نخریدم مانتو هم امسال اصلا نخریدم خوب از پارسال و سالهای قبل هست هنوز کهنه نشده چرا دوباره بخرم

مصرف گرایی چه حسنی داره

من جوگیر میشم بیشتر یا کلی پساندار میکنم یا کلی ولخری مثلا این ماه خیلی خرید کردم 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
اولی با پس انداز.بهیچ وجه کهنه نمیپوشم!

منم کهنه نمیپوشم

منظورم این نبود

یعنی میگم بعضیا میگن لباسامون نو هستن دیگه نیازی نیست مثلا یه مانتوی جدید یا شلوار جدید که مد شده و قشنگه و بهمون میاد رو بخریم با قبلیا سر کنیم 

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706