2737
2734

خانما من تواقدامم امروز موعدم بود پری نیومد همیشه اینجور روزا یا نزدیک پری دمای بدنم ۳۶ولی الان ۳۶/۵دوروزه دارم میگیرم واینکه اصلا ترشح ندارم و کمی گاهی کمرم تیر میکشه بی بی چک زدم صبح منفی بود به نظرتون حامله ام یا نه؟؟؟دهنم افت زده و اینکه خیلی گرسنه ام میشه و تشنه ؟؟؟

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بعید میدونم

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2731

از رو علائم ک نمیشه فهمید

صبر کن ی هفتع تاخیر داشتی تست بزن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
دمای بدن مگه مهمه

اره عزیزم میگن اگه روز پری یا نزدیک پری بالا باشه یعنی حامله ای

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
2738

اره همین کار میکنم ولی یه کم استرس دارم😭

ربطی نداره من پری میشم دمای بدنم انقدررر بالامیره غرق عرق میشم

اخه ادما باهم فرق میکنن من همیشه نزدیک پری دمای بدنم پایین و خیلی سردمه

من بار اول ۳،۴ روز بعد از اقدام تست زدم منفی بود😅 ولی چند روز از پریودم گذشت زدم مثبت شد

خنگول

سریع بعد اقدام زدی😅

مبارکه

چندوقت اقدام بودی

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
احساساتی نشدی؟ من انگار حساس شده بودم گریم میومد☹

نه اتفاقا نزدیک پری همیشه ناراحتم و دعوا میکنم با همسر جان😔ولی ایندفعه خیلی مهربون شدم🤣

2706