2733
2734

من همش 9-10 بیدار میشم.

طبعا بچمم دیر بیدار میشه.

میخوام ساعت خوابشو تنظیم کنم ولی اول خودم باید سحرخیز شم.

راه حلی دارین؟

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

خوشبحالت فقط 

بچه من ٦بيداره منم همراش بيدار ميشم

تا اخر شب استراحت ندارم بيچاره شدم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب زود بخواب 

بچمم دیر میخوابه اخه. قبلا 3 میخوابید الان بعد یک هفته تلاش 12 میخوابه ولی هنوز دیره. منم 1 خوابم دیگه.

2728
خوشبحالت فقط  بچه من ٦بيداره منم همراش بيدار ميشم تا اخر شب استراحت ندارم بيچاره شدم

بچه منم شبا بیداره. فرقی نداره. به نظرم بهترین حالت اینه که بچم 7/5 8 بیدار شه.

وااای همه چی تقصیره کرونایه.

بخدا. قبل کرونا درست بود ساعت خوابش. صبحا بیدارش میکردم میرفتیم بیرون خسته میشد شبم به موقع میخوابید.

2738
بچه منم شبا بیداره. فرقی نداره. به نظرم بهترین حالت اینه که بچم 7/5 8 بیدار شه.

يه چي بگم بچه من ١٢ميخابه ٦بيداره 

چن ماهشه؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
من ۵ صبح پا میشم شوهرم که رفت سرکار باز میخوابم ساعت ۷....ساعت ۱۰ بزور پامیشم...

چه مهربون که برای شوهرت بیدار میشی :)) شوهر من امروز صدام کرد گفت شماطه ت زنگ میزنه. منم سرمو کردم زیر بالش :/

همه باید همکاری کنید 

ساعت ده خاموشی اعلام کن و برقها رو خاموش

اولش ممکنه بچه ها و خودتون عادت نداشته باشین اما بعد دو سه روز عادت میکنین 

کلی هم به کارها میرسین

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
همه باید همکاری کنید  ساعت ده خاموشی اعلام کن و برقها رو خاموش اولش ممکنه بچه ها و خودتون عاد ...

الان یک هفتس همینکار رو میکنم ولی خانوم تا 11/5-12 دارن بازی میکنن تو خاموشی :/

خودمم میزنم به خواب اسباب بازیاشم جمع میکنم ولی تو تختش هی بپر بپر میکنه.

2706