2733
2739
عنوان

مادرشوهر +کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 157 پست
میگم اگ گف چرا دیگ نیومدی چی بگمش ؟

گلم اول آروم بدون دعوا برو حرفاتو بزن بگو منم جونم به هزار امید اومدم اینجا، ناراحت میشی پسرت با زنش خوبه رابطش؟ ذوق نمیکنی به جای صدای دعوا پسرت گوشی خریده منو خوشحال کنه با هم خوبیم؟ 

بگو تو جای مادرمی، الان دختر خودتم حامله بود کمکش نمیکردی؟ نمیزاشتی بره دکتر؟واسه اینکه داری نوه دار میشی ذوق نمیکنی؟

چی میشه مگه پسرته هواشو داشته باش بزار دلش گرم بشه تلاش کنه زندگی جمع کنه سربلند بشی

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
میگم اگ گف چرا دیگ نیومدی چی بگمش ؟

اسی ببخشید بعد چند وقت از عروسیت گذشت بارداری شدی؟؟

از اول بعد عروسیت رفتین اونجا؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من نمیخواد...پول خرید خونه هم داریم البته تا چند ماه پیش خونه های بزرگتر میتونستیم بخریم. خونه ...

چرا اخه؟ باهاش حرف بزن بگو مادرت عزیزه خدا برات حفظش کنه ولی به هر حال تو هم باید به فکر آینده بچه ات باشی دیگه، بچه فردا خونه  میخواد زندگی میخواد

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
چرا اخه؟ باهاش حرف بزن بگو مادرت عزیزه خدا برات حفظش کنه ولی به هر حال تو هم باید به فکر آینده بچه ا ...

🙁🙁🙁خدا مشکل همه رو حل کنه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2731
 اره گلم یکسال بعدعروسیم

من ک با این وضع زندگیم. اصلا دوست ندارم بچه بیارم.اصلا.

2740