2703
2553
عنوان

مادرشوهر +کمکککک

2154 بازدید | 157 پست

سلام دوستان راهنمایی میخام 

نزدیک ب ۷روزه ک مادرشوهرم نه سراغی ازمنو شوهرم میگیرا نه میاد پاین((خونمون پیش همه))نه هیچی حتی بخاطر اینک شوهرم واسم گوشی خریده باشوهرم قهرکرده ،

و همش لج میکشه باهامون ،یا مثلا مهمونی میداد دخترشو دعوت میکرد و کباب درست میکرد و بمن نمیگفت منم حامله ام هوس میکردم ،😭

حالا امروز با یه کاسه اش اومد در خونمون و بعد گفت آش رشتتو بخور وبیا کمکم دارم سبزی پاک میکنم حالا من چی مفتم پایینه و استراحت مطلقم😳

ولی رفتم نخاستم بهانه دسش بدم نزدیک به یه نیم ساعتی گذشت ک شرول کردن باپدرشوهرم غر زدن بمن ک چرا گوشی خریدی و مدام میری دکتر حالا من چندبار بیشتر نرفتم ،و بعد میگفتن این سونو انومالیتو انجام دادی دیگ نرو هی دکتر هی سونو نرو پول  الکی خرج میکنی و میریزی تو جیب دکترا منم گفتم من اولا با دستور پزشکم میرم دوما واجبه ک برم حالا دختر خودش از قبل بارداریش رف دکتر تا اخربارداری بعدم چون طبیعی بود زایمانش میترسید ک طبیعی زایمان کنه رف شهردیگ ک سزارین بشه و الانم ازاول به بچه هاش شیرخشک داد و میگف سینه هام خراب میشه و،،،،،،،، اونوقت اینا بمن اینطوری میگن تقریبا جوابشو دادم ولی الان حرص میخورم کاش یچیزی بش میگفتم 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

خونه مال اوناست؟ مجانی نشستید؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فقط احترامشونونگه داروکارخووتوبکن اونادلشون براپسرشون میسوزه وازنظراوناعروس بایدمراعات کنه ولی دخترنه

طبیعیه این چیزافقط احترام وهرکاریرمیکنیدبهشون نگید

به راه بیابیم تاازراه بیاید(اللهم عجل لولیک الفرج)
2714

بعد پسر کوچیکش کلاس سومه میگه من سر این بارداربودم هیچ دکتری نرفتم 😳😳😳😳😳اونوقت اونموقه یعنی ۹سال پیش رو با الان مقایسه میکنه

یا میگه گوشی نخر بخدا دخترش ک باردارشد شوهرش بهش کادو گوشی داد اونوقت بمن میگن مگ تونه بابات بودی گوشی نداشتی اونو میاوردی دیگه 😳😤😤😤😤

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

ولشون کن، الان اصلا نرو خونشون ، فقط فکر خودت و بچه ات باش

نرو اعصابتم خورد نکن، دکترتم برو استراحت کن

یه چیزیت بشه اولین نفر همینا میخورنت میگن عرضه نداشتی یه بچه بیاری 

تو این ۹ ماه فقط بگو گور بابای همه

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

بگو اينا مسائل شخصي زندگي ماست پسرتون انقد سنشه 

لابد شما ب تربيت خودتون شك دارين ك ب كارش ايراد ميگيريد 

و گرنه عاقله بالغه ميفهمه براي زندگي چ تصميمي بگيره 

زنشم نوش جونم براي من و بچش خوج نكنه براي كي كنه 

شوهرت نبود بايد اينارو ميگفتي 

تا شوهرتم اومد بدو بدو قبل اينكه با كسي رو ب رو ش اول همه اينارووبا مظلوميت براش توضيح بده 

بعد ديگه اوكيه همه چي 

پياز داغ حرفاي خودتم كم كن جملاتتو كامل نگو چي گفتي 

دقیقا این حرفا رو مادر شوهرم بمن میگفت و دقیقا من و خواهر شوهرم باهم باردار بودیم و اون هر روز میرفت دکتر به من می گفتن چرا الکی پول خرج میکنی منم اصلا برام مهم نبود و کار خودم رو میکردم فقط یبار شوهرم اونجا بود که این حرفا رو بمن زدن شوهرم گفت مگه از جیب شما خرج میکنه که انقد براتون سخته بعد از اون بدتر شدن ولی من اصلا اهمیت ندادم

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706