2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین از حاجت رواییم بگم..

137 بازدید | 13 پست

من از بچگی به خاطر مشکلات خانوادگی ..طلاق پدر و مادرم و بی توجهی و کتکهایی  که از مادرم خوردم و توهین‌های ک بهم کرده بود یک شخصیت کاملا ضد اجتماع بودم ..یعنی به حدی که ترک تحصیل کردم..چون تو مدرسه مسخره م میکردن احساس میکردم خیلی زشتم..ازدواج ک کردم اخلاق پرخاشگرانه و اعصاب داغونم آرامش و از شوهرمو و بعد از بچم گرفته بود یعنی در حدی که وسایل و گوشی اینجور چیزا رو میشکوندم و آبرو برام نمونده بود جلو فامیل و آشنا و همسایه..تا حدود دوسال پیش که به خودم اومدم از خدا خواستم کمکم کنه عصبانیم کنترل کنم..منم تمام سعیمو کردم و به کمک خدا از این رو به اون روشد اخلاقم...حالا بیشتر اون شخصیت سرکوب شدم خودشو نشون داد ازهمه می‌ترسیم در حدی که هر کی میخواست بیاد نزدیکم بدن لرزه می‌گرفتم دهنم کج میشد نمی‌تونستم حرف بزنم ...اینم بگم  بعد ازونکه خدا. کمک کرد که اخلاقم خوب شد با خدا ارتباطم و زیاد کردم و نمازامو تا میتونستم سر وقت میخندم چندی بار حاجت های ریز و درشتم بر آورده شده بود ولی حاجت اصلی ام این بود که خدا کمکم کنه این ترس و خجالتی ک از بنده هاش دارم رو دور کنه ازم ..تا با زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس آشنا شدم ..یک بار خوندمش ولی کامل نتونستم چون دوران پریود نمیشه و نصفه موند شرایطشم کامل نتونستم به جا بیارم..تا اینکه چند مدت پیش ده روزه برداشتم و خوندم از روز ششم و هفتم به خدا قسم متوجه تحولاتی که تو درونم به وجود میمود شدم...منیکه از عالم و آدم گریزون بودن الان به جون بچه م مثل یک آدم عادی شایدم با اعتماد به نفس بیشتر با همه جور میشم..یک چیزه دگه یه جوری بود اخلاقم که بقیه فکر میکردن ایکیوم کمه و نمی‌گیرم ولی الان منو که میبینن تعجب میکنن...فقط بچه ها خواستم بگم که هیچ چیز غیر ممکن نیست خدا معجزه می‌کنه اگه با تموم وجود بخوای ازش و به طرفش بری..به خدا اخلاق من جوری بود که بهترین روانشناسان و دکترا نمی‌تونستن خوبم کنند و لی خدا. قربونش برم منو درستم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد قشنگ

ايشالله ك هميشهههههه تو زندگيت ارامش داشته باشي و زندگيت روز به روز عالي تر بشه ك حتا اون روزا رو يادت هم نياد!

جالب بود

واسه منم دعا كن ممنونم

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

الهی شکر . اون ده روز توضیح می دی دقیق چی خوندی و چیکار کردی ؟

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

خداروشکر که بهتر شدی 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2740

خداروشکر 🤲🏼

منم.منتظر معجزه ام

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

خوش به سعادتت... ولی من سه بار خوندم پارسال خبری نشد... بنظرم حاجتت عجیب غریب نبوده . البته مال منم نیس ، فقط باید برام بخوان... برا حاجتروایی منم دعا کن شاید امام حسین شفاعتتو درحقم قبول کرد

ولی یعنی چی ده روزه برداشتی ؟!!!

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
چقد قشنگ ايشالله ك هميشهههههه تو زندگيت ارامش داشته باشي و زندگيت روز به روز عالي تر بشه ك حتا اون ...

ممنونم عزیزم..انشالله همه ی اون چیزی که واسه من خواستی خدا صد برابر شو به خدا بده گلم

الهی شکر . اون ده روز توضیح می دی دقیق چی خوندی و چیکار کردی ؟

یعنی نیت کردم پیش خدا و امام حسین که تا ده روز میخونم و درد دل هم کردم با خدا که بیشتر نمیتونم  و از عهده ام خارجه..بعدش هم زیارت عاشورا رو بادقت همراه با معنی فقط یک دور خوندم با درک و فهم..صد لعنت و سلام هم تا جایی که تونستم با حواس جمع خوندم بعدش تو این ده روز سعی کردم گناه نکنم همین..البته عهد بستم با خدا کمکم کنه که گناه نکنم و سعی کنم تا همیشه از گناه فاصله بگیرم