2737
2739

سلام. عزیزان کسی اطلاع داره برای اخذ دیپلم ارایشگری چه رشته هایی رو باید امتحان بدیم؟؟؟ کاری ندارم به اینکه کروناس و سخته و زمان میبره. فقط میخوام بدون اون 7تا مدرکی که میگن شامل چه رشته هاییه؟؟؟؟؟

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏

عزیزم من سه چهار سال پیش مدرک گرفتم ،،،،

من سه تا مدرک گرفتم ،،،،گفتن میشه با سه تا مدرک هم ارایشگاه بزنی 

مدرک آرایش پیرایش 

مدرک ابرو تخصصی 

مدرک میکاپ تخصصی 

برو بپرس ببین با سه تا مدرک اجازه میدن آرایشگاه بزنی ؟؟؟؟چون پول بی خود میدی به مدرک و هیچی هم نشونت نمیدن ،،،

اون پول رو ببر آموزش تخصصی ببین

عزیزم من سه چهار سال پیش مدرک گرفتم ،،،، من سه تا مدرک گرفتم ،،،،گفتن میشه با سه تا مدرک هم ارای ...

الان شده 7تا مدرک . میخوام بدونم دقیقا اون 7تا مدرک چیا هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم کوتاهی،میکاپ،رنگ،اصلاح،شنیون

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2731
عزیزم یه سرچ بزن اینترنت میاد  مدرک آرایش پیرایش  مدرک شنیون تخصصی  مدرک میکاپ تخص ...

نمیاد عزیزم. هرچی مطلب هست توی نت در این باره دست و پا شکسته س. یکی گفته 3مدرک. یکی گفته 5مدرک. یکی گفته تتو هم شاملش میشه. معلوم نیست چی ب چیه.

شما اکر لینکی پیدا کردید ممنون میشم برام بفرستیذ💗