2737
2739

میدونم زیاد سوال کردم ولی ذهنم از صب درگیره پتولحاف وبالش رومیشورم تشک تختش تومشمابودبازم میگم کثیف شده اومدرومبل نشست میگم نجس شده روفرشی ها روشستم دیوانه شدم آرومم کنیدخانومای باحوصله وآروم

حرصم بخوري بايد بشوري اونارو 

نخوري هم بايد بشوري

پس اروم باش تا پوستت سالم بمونه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لبخند میزنم بهش میگم ناراحت نباش اتفاقهمنم کوچولو بودم جیش میکردم بعد باهم تمیز میکنیم 

وسواس نیستم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

واااااا

ببر حمومش کن بعد بشینه رو مبل دیگ کثیف نمیشه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

عزیزم شما داری دچار وسواس میشی و بیشتر از این لازم نیست چیزی رو بشوری...

دیگه فقط اعتنا نکن و رهاش کن.

اگه به حرف من اعتماد نداری برنامه ی پاسخگو رو دانلود کن از متخصص احکام سوالت رو آنلاین بپرس.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بیاد بچه کلا به سرتا پامون بر....ه 

اصلا و ابدا ناراحت نمیشم انقدر سختی کشیدم که برام دو تا لحاف تشک مهم نباشه 

شمام بگو شکرت خدا 

بشور دیگه زحمت داره ولی لااقل تمیز میشه خدام صبرت بده عزیز

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
واااااا ببر حمومش کن بعد بشینه رو مبل دیگ کثیف نمیشه

اول صب هم اونو بردم هم خودم رفتم.منظورم اینه از خواب پاشداومدخواب آلونشست رومبل من کلاس مجازی داشتم بعد فهمیدم زودبرداشتم بردم حموم

2706