2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولش اون یه شهر دیگه بود من جای دیگه 

باماشین اومد دنبالم استرس داشتیم دستامون عرق کرده بود 😐بعدش گل داد بهم ،یکم رفتیم یخامون باز شد دیگه عزیزم عشقم گفتیم ،رفتیم یه جای دنننننننج اولین بوسه ام اونجا بود 😍ووی یادش افتادم 

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩

جلوی ایستگاه قطار شهر ما. بیچاره از یه کشور گرمتر اومده بود نمی دونست محل زندگی من وسط بهار یخ بندونه! با یه لا کت جلوی ایستگاه وایستاده بود داشت می لرزید، منم طبق معمول دیر کرده بودم   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2738
از قبل بهش میگفتی🤣

به ذهنم نرسیده بود نمی دونه شمال اروپا عملا قطبه   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706