2733
2734
عنوان

سوال دارم نخندین بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم این طور نیست دو سال پیش تهران بودم خداروشکر وضعمون خوب بود ولی دیگه کلا از تفریح و دورهمی باید بزنی چون همش سر کارن..خرجشم بالاس کرایه خونه ها خیلی بالان..تو تهرانم از هر قشری بگیری هست..ادم فقیر هم زیاد دارن این طور نیست که همه وضعشون توپ باشه 

2731
کی میگه فرهنگشون بالاتره؟ همه جابی فرهنگ هم داره

دقیقا موافقم باهات هر شهری فرهنگ خودشو داره اصلا هم موافق این نیستم که جمعبت تهران فرهنگشون بالاتره 

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
همه پولدار نيستن  فرهنگشون چرا بالاتره  چون خرج زندگي ببشترو گرون تره حقوق هم بالاتره ول ...

خدایی فرررهنگشون بالا تر نیست..با فرهنگا همه جا هستن..ی سری رفتیم مراسم ختم خیلی لاکچری اخری همه با لباسای سانتال مانتال ب غذا ها پریده بودن این بنده خداها کارکنا پشت سر هم غذا میاوردن این خانما با این همه دکو پز جمع میکردن غذا هارو ما اصلا هننننگ کرده بودیم واقعا....تو عمرم همچین صحنه ای ندیده بودم

تهرانم بالاداره پایین داره 

لاکچری داره زاغه نشینی داره 

کلا بستگی به محلش درامد اون افراد هم متفاوته 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2740
دقیقا موافقم باهات هر شهری فرهنگ خودشو داره اصلا هم موافق این نیستم که جمعبت تهران فرهنگشون بالاتره& ...

مگه اینکه فرهنگ راتوی برهنگی ببینیم که البته تهران بیشتره

واونموقع گوسفنداازهممون بافرهنگ ترن

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
دقیقا موافقم باهات هر شهری فرهنگ خودشو داره اصلا هم موافق این نیستم که جمعبت تهران فرهنگشون بالاتره& ...

آره تازه تو تهران چون از فرهنگ های مختلف هست و مهاجر پذیره گاهی اختلافات فرهنگی خیلی دردسر ساز میشه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
خدایی فرررهنگشون بالا تر نیست..با فرهنگا همه جا هستن..ی سری رفتیم مراسم ختم خیلی لاکچری اخری همه با ...

منم تو عروسیاشون همچین چیزایی دیدم بجوری میریزن سرغذا

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
منم تو عروسیاشون همچین چیزایی دیدم بجوری میریزن سرغذا

من اونموقع واقعا نمی دونستم باید چیکار کنم خیییییلی ترسناک بود انگار جنگه....واقعا ب خودم و خونوادم افتخار کردم...

کدوم منطقه ومحله؟

آجودانیه زعفرانیه هروی و سعادت اباد و ...

محله خوب زیاد داره 

از این طرف محله ضعیفم زیاد داره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍