2737
2734
عنوان

سوال دارم نخندین بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این بیست و پنج سال عمری که از خدا گرفتم‌چنین چیزی ندیدم....

تو یه محله هم فاصله طبقاتی کاملا مشهوده چه برسه به کل تهران!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ما خودمون وعضمون خوبه ولی الان اوضاع انقد خرابه تو تهرانم اینجوری 😑 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2728

همه پولدار نيستن 

فرهنگشون چرا بالاتره 

چون خرج زندگي ببشترو گرون تره حقوق هم بالاتره ولي ربطي ب پولدار بودن نداره اصلا 

كار هم بله ريخته ولي ن اينكه براي تحصيلكرده ها خيلي كار باشه شغل هاي خدماتي خييلي زياده فقط 

من یه تهرانی هستم بیکار. اونایی که کار دارن بجز پزشک و دندونپزشک و دو سه چند تا رشته دیگه بقیه حقوق پایین. پولدار کجا بود

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

ماپولدار نیستیم دستمون به دهنمون میرسه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

اصلا اینطور نیست اتفاقا من فکر میکنم رفاه تو شهرت ی کوچیک بیشتره خونه دارن حدداقل وسایلم ارزونتره 

کار هم ک زیاد باشه ارزش نداره چون مسافت هاشون و ترافیک زیاده همون کرایه یا بنزینش کلی میشه 

تازه باید ۴صبح بیدار شم تو ترافیک نمونن از اونطرفم شب دیر میان 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2740

کار و امکانات آره بیشتره 

ولی به نظر من فقرم بیشتره 

نه اصلا اینجوری که میگی نیست 

تو تهران یه عده هستند که بسیار بسیار ثروتمندن 

اما بقیه متوسط 

ضعیف هم زیاده چون مخارج فوق العاده بالاس

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
همه پولدار نيستن  فرهنگشون چرا بالاتره  چون خرج زندگي ببشترو گرون تره حقوق هم بالاتره ول ...

کی میگه فرهنگشون بالاتره؟

همه جابی فرهنگ هم داره

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

خود شهر تهران حالا بعضی مناطقش پولدار و لاکچرین

ما که شهرستانای تهرانیم میبینم که همه از بیخ مهاجرن 

داغووونه وضع این مناطق

ن ازین فکرا نکن

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

خیر سرش پایتخته به نسبت پایتخت‌های دیگه که فکر نکنم ولی به نسبت شهرهای دیگر فکر کنم اوضاع بهتری داره

تهرانی نیستم البته

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"