2733
2739
عنوان

متاسفم برای شوهرم

220 بازدید | 16 پست

وقتی که پدرش مرد هر چی کار کردن دوتا برادرن

کلاً همه رو زدن به اسم مادرشون به شوهرم گفتم این کارو نکن دو روز دیگه سر لج بیفته سهمتو بهت نمیدن گفت نه تو دوبه همزنی اونا اینجوری نیستن چون خانوادش از من خوششون نمیومدن از شوهرم خواستند که من رو طلاق بده شوهرم قبول نکرد به خاطر همین با شوهرم قطع رابطه کردندبخاطر همینم سهم شوهرم رو  ندادند مادرشوهرم هرچی سهم شوهرم بود رو ب اسم برادر شوهرم زد الان شوهرم ۱ ساله که نرفته نه اومده بعد از این ماجرا گفت که چیزی را ازت مخفی نمیکنم  چون در موردت  فکر بدی میکردم تا به امروز که مشکلی واسه خانوادش پیش اومده بود زنگ زد به برادرش با اینکه قهرن با هم صحبت نمی کنند کمکش کرد من از این ناراحت نیستم که چرا با اونا صحبت کرده اتفاقاً خوشحالم شدم ولی چون من ترکی نمیفهمن با برادرش ترکی صحبت کرد که من نفهمم خیلی ناراحت شدم از این کارش من که این همه تو شرایط سخت کنارش بودم و تمام راز های خانوادمو  بهش گفتم اما اینجوری با من روز رفتار کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم عزیز

نه خوبشون رو بگو نه بدشون رو 

گذر زمان معلوم میکنه همه چیو 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728

عزیزم من اصلا قصد بی احترامی یا جسارت به اقوام ترک رو ندارم ولی منم خیلی ناراحت میشم از این کار بعضیاشون که جلوی یه فارس زبون باهم ترکی میزنن انگار هیچ کس وجود نداره شما ک دیگه شوهرته معلومه ناراحت میشی

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

خوب آخرش تقصیر خودت هست چرا رازهای خانوادتو بهش میگی نباید بگی و اینکه یادتون باشه زن خوب رو تو سختی میشناسن مرد خوب رو تو روزهای دارندگی..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2738
عزیزم من اصلا قصد بی احترامی یا جسارت به اقوام ترک رو ندارم ولی منم خیلی ناراحت میشم از این کار بعضی ...

همون دیگ..خب وقتی نمیخواست من نفهمم چرا پیش من زنگ زد ک منو پیش اونا کوچیک کنه

عزیزم ناراحت نشو با زبون نرم و خوشبپرس ازش سر یه فرصت مناسب , ما ترک ها انگار سختمونه فارسی حرف بزنی ...

کلا  همینه عزیزم دوست من زن کرد شد اونم میگفت عصبانی میشم وقتی میدونن من نمیفهمم کردی فقط حرف میزنن ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
عزیزم ناراحت نشو با زبون نرم و خوشبپرس ازش سر یه فرصت مناسب , ما ترک ها انگار سختمونه فارسی حرف بزنی ...

آخه میدونی اگه همه ترک باشن یا مثلا با فارس های اطرافشون نسبتی نداشته باشن چه اشکالی داره ترکی صحبت کنن ولی آخه بقیه فک میکنن اونا نمیخوان صحبتاشون رو بفهمن یا دارن درباره اون حرف میزنن

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2706