2733
2734
عنوان

مامانم خیلی پیره

1189 بازدید | 35 پست

بسختی مارو بزرگ کرد خیلی لاغر و چروکیده شده و پشتش خم  سنی نداره ولی خیلی افتاده شده موهاش عین پنبه سفید من شهر دور کار میکنم براش خرجی میفرستم  ولی عذاب وجدانم دارم که تتهاش گذاشتم  با تلفن بلد نیست کار کنه وقتی کسیو ببینه بهش گوشی ایی که براش خریدمو میده تابهم زنگ بزنه خودم همیشه بهش زنگ میزنم.دیروز سرم خیلی شلوغ بود یادن رفت بهش زنگ بزنم وسط جلسه بودم دیدم زنگ داره میزنه جواب ندادم اینقدنگران شده بود فشارش رفته بود بالا بردنش دکتر.حالم از خودم بهم میخوره.شما بودین چکار میکردین؟

اول شخص مونث 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خدا حفظش  کنه

با این وضعیت اقتصادی و مشکلات مجبوری بمونی و کار کنی

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

قید شغل و پیشرفتتونو میزدین و میرفتین شهرتون؟ اونجا میتونم مغازه بزنم ولی ازکار آزاد میترسم

اینجا ولی چندسال دیگه سابقه داشته باشم مدیر میشم

اول شخص مونث 

اره خیلی سخته کاری نمیشه کرد یا بیارش پیش خودت یا براش پرستار بگیر 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2706